MX600 Advance Tubular

Масляний діелектрик

Точність найвищого рівня досягається за допомогою масляного діелектрика. MX600 закладає нові стандарти електроерозійної вирізки разом з Mitsubishi Electric.

MX600

ФУНКЦІЇ

MX600 започатковує нову еру точності.

Розроблений для поєднання надзвичайної точності та першокласної якості поверхні.

Позиційна точність <± 1 мкм

Шорсткість поверхні Ra 0,04 мкм

Геометрична точність <+ 1 мкм

Округлість <1 мкм

Досягнення найкращого результату

Як досягти найкращого результату з точністю до мікрона.

Позиційна варіація менше 1 мікрона за весь шлях в 300 мм

Окружність 30 мм і висота оброки 200 мм з точністю 0,73 мкм.

± 2 мкм - макс. розмірна точність, якщо взяти до прикладу деталь висотою 20 мм

Тривалість імпульса: 1 міліардна секунди.

Пряма дорога до наноточності.

Час реакції має вирішальне значення.

Чим нижчий рівень живлення, що подається, тим краще та стабільніше обробляються грані. Більша кількість коротких пульсацій дозволяє досягти найвищого рівня точності. При цьому зберігається висока швидкість обробки та мінімізується такий побічний ефект, як утворення мікротріщин в матеріалі. Зменшений рівень пошкодження по краях та краща структурна цілісність процесу значно збільшує срок служіння, і це стосується не тільки штамповочних інструментів.

Надзвичайно малий ризик мікротріщин

Особливістю верстата MX600 є генератор nPV, що створений для масляного діелектрика. Завдяки масляному діелектрику створюється делікатна подача енергії на деталь. Позитивним наслідком є збільшений цикл роботи інструментів, наприклад пуансонів та інших в зі схожою складністю.

Хороший рівень ерозії та ідеальна якість поверхні

Новий генератор nPV успішно використовує ту ж саму кількість енергії для обробки матеріалу, при цьому значно зменшуючи енергетичні піки, що подаються на деталь. Цей ефект досягається за допомогою подавання меншої кількості енергії при більшій частоті.

nPV генератор

Блоки генератора ідеально підібрані між собою, і завдяки цьому досягається хороший рівень ерозії в комбінації з ідеальною чистовою поверхнею.

Максимальна точність з початку процесу.

Автоматична заправка дроту - готова до будь-яких ситуацій.

Навіть при важкій подачі автоматична заправка відбувається в найменші отвори. Інноваційний аналіз струменевих потоків зменшує затрати при роботі. Весь процес оптимізований до такого рівня, що дроти діаметром від 0.03 до 0.2 мм можуть бути заправлені з абсолютною точністю.

Закриті алмазні направляючі дроти

Забезпечують максимальну точність та тривалість протягом довгого періоду часу за рахунок простої та надійної конструкції.

Універсальність у всьому - навіть коли мова йде про універсальність дроту

Інтелектуальна AT в серії MX600 створена як стандартна для дротів товщиною 0.03- 0.20 мм. Правильний вибір для будь-якого застосування.

Інтуїтивне управління

отримання інформації одним натисканням кнопки

im-dialog-mit-der-maschine

Передача інформації

Легкий спосіб створення програм для ЧПУ. Визначення технології обробки проходить інтуїтивно за допомогою меню. Визначте оптимальні параметри технологій обробки і зберігайте їх як ME-Pack.

hilfe-auf-knopfdruck

Потрібна допомога? Тисни на клавішу!

Вся документація, включаючи інструкції по технічному обслуговуванню завжди під рукою. Фото та 3D знімки полегшують розуміння роботи.

mx-3d-dateiimport

Імпортування 3D дані у формат Parasolid

Імпортування 3D даних у формат Parasolid® та створення 3D моделі за допомогою встановлених систем 3D CAD/CAM. Використовуючи ці системи, можна створити програми для ЧПУ з відповідними параметрами обробки. Ще більш точні результати можна отримати, використовуючи програму Power Master 3D, яка за допомогою функції інтелектуального аналізу продумує кроки наперед.

Затискай деталь та тисни кнопку Старт!

Точне та просте вимірювання деталі.

vollautomatische-ausrichtzyklen-big

Повністю автоматичні цикли вирівнювання

Інтелектуальне управління швидко допоможе досягти цілі. Решта роботи за електроерозійним верстатом.

mx-handsteuerung

Ручне управління

Зручне налаштування за допомогою пульта ручного управління, що входить до стандартного комплекту інструментів Mitsubishi Electric. Всі важливі функції управління під рукою.

3d-lageerfassung-mp

3D визначення положення заготовки- вручну чи автоматично

Можливі 2 варіанти. Як користувач, ви визначаєте, як будете проводити вирівнювання: вручну чи верстат автоматично визначить положення заготовки. Автоматична функція реалізована з використанням електродного дроту або вимірювального щупу. Достатньо одного натискання кнопки.

Все під контролем -

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Є можливість контролювати пристрій та спостерігати за процесами, незалежно від місцезнаходження. Процес передачі інформації простий і приємний, а все завдяки смарт комунікації. Ідеально поєднано з автоматизованими рішеннями та високою процесульною автономією.

mcAnywhere Control

Зручний та надійний віддалений контроль для системи EDM, працює від TeamViewer.

mcAnywhere Service

Швидка допомога від експертів Mitsubishi

mcAnywhere Contact

Будь-де, будь коли… постійне оновлення з повідомленнями про статус процесу.

Конструкція

Чавун з кулястим графітом.

Мікрометр з майбутнього.

mx-geschlossene-umhausung

Відсутність вібрації та теплового впливу

Дротово-вирізний верстат знаходиться всередині повністю закритої кабіни та стоїть на своїх власних ніжках. Всі додаткові модулі розташовуються на окремій плиті та повністю відокремлені від верстата. Це дозволяє уникнути проблем, викликаних вібрацією та тепловими ефектами.

mx-praezise-achsenbewegung-en

Ще більш точні рухи осі - незалежно від навантаження

Надзвичайно важка станина верстата, тільки найкращі, високоякісні лінійні направляючі та максимально точна збірка - надовго забезпечать найкращі результати дротової різки. Салазки лінійних направляючих з сепараторною обоймою кочення забезпечують максимальну плавність ходу та працюють майже без обертового супротиву.

mx-optomales-klima

Температурний режим - з точністю до десяткового знака

Найвищий рівень точності досягається тільки якщо є точний контроль над верстатом, заготовкою та діелектриком. Вбудований регулятор температури автоматично контролює всі параметри та синхронізує їх так, щоб нівелювати коливання температури під час процесу різки. Наш головний пріоритет - досягнення найвищого рівня точності.

Ідеальний привід.

Точні рухи та швидке управління для досягнення найкращих результатів.

mx-perfekter-antrieb

Ідеальний привід

Що не влаштовувало розробників компанії Mitsubishi Electric в звичайних приводних системах? Необхідність змазки, тертя, та тепло, що при цьому виділяється, використання електроенергії, мертвий хід, синхронний момент, та, передовсім, знос системи. Тільки безконтактний привід дозволяє з самого початку уникнути цих недоліків і цим самим гарантувати кращі результати та надійність протягом десятиліть

volle-lichtgeschwindigkeit

Швидкість світла

Полімерні оптичні волокна Mitsubishi Electric мають вирішальні переваги - не тільки над звичайними мідними кабелями, але і над скляними волокнами. Для справді прогресивних електроерозійних систем важливо не тільки їх загальна стійкість до води, але і їх висока швидкість передачі в поєднанні з мінімальними вимогами до місця та максимальною гнучкістю. А користувачі визнають більш тривалий термін служби та підвищену точність.

kein-stoerendes-rastmoment-big-en

Відсутність заважаючого синхронного момента

Ви, певно, знайомі з синхронним елементом, який має кожен електродвигун. Саме цей момент є небажаним, так само як і коливання обертового елемента. Тому циліндричний лінійний привід є оптимальним приводом для вимірювань, що вимагають точності, таких як електроерозійна обробка - особливо, зі спеціально відібраними лінійними направляючими.

Обслуговування

Стабільна точність

та просте обслуговування

mx-stromkontakt-wechseln

Заміна електроерозійного дроту

Просто замініть котушку та проведіть електроерозійний дріт через транспортуючі ролики. Робота розпочинається через 92 секунди.

automatische-zentralschmierung

Автоматична центральна система змащення

Тривалий період безперебійної роботи повністю можливий без зупинок роботи, змащування ніпелів або громіздких шприців..

stromkontakt-wechsel

Заміна електричного контакту

Електричний контакт замінюється за допомогою однієї руки та невеликого вимірювального пристрою зі швидкістю, як у "Формулі 1”.

Варіанти

Більше осей.

Шанс розширити ваші можливості

b-achse

Вісь В

Повністю інтегрована в систему управління вісь В з сервоуправлінням, забезпечить обробку електродом-дротом на обертаючій заготовці, що синхронно подається. Це дозволяє робити ділення та багатосторонню обробку в одному зажимі, а також проводити одночасну обробку.

mini-rotierachse

Міні вісь обертання

Також повністю інтегрований в систему управління обертовий шпиндель з системою позиціонування для найменших високочастотних деталей. Такаих як: виробництво шрифтів поршня з діаметром ≥ 0,05мм, реалізація конічної різьби в медицинській техніці, електроерозійне шліфування та токарська обробка, а також одночасна обробка.

ERGO-LUX

Освітлення без навантаження на очі покращує умови праці та ефективність роботи.

Попереджувальна лампа

Стан верстату видно здалеку. Відчуйте різницю в користуванні разом з світлодіодною технологією.

Відео

MX600 Advance Tubular

Точність найвищого рівня досягається за допомогою масляного діелектрика. MX600 закладає нові стандарти електроерозійної вирізки разом з Mitsubishi Electric.

Специфікація
Верстат MX600
Діапазон переміщення (X/Y/Z) в мм
300 / 200 / 180
Діапазон переміщення (U/V) в мм
70 / 70
Конічний кут (висота заготовки) в °/мм
15 / 100
Макс. розмір заготовки (Ш x Г x В) в мм
620 x 610 x 100
Розмір стола (Ш x Г) в мм
560 x 485
Вид стола
Hardened 4-side table
Можливий діаметр дроту в мм
0,03–0,20
Розмір котушок з дротом в кг
10
Автоматична заправка дроту
Yes
Загальні габарити (Ш x Г x В) в мм
1970 x 2800x 2100
Вага верстату в кг
3400
Мережева напруга
3-phase 400 V/AC ± 10 %, 50/60 Hz, 20 kVA
Система фільтрів MX600
Місткість бака в л
300
Тонкість очистки в мкм/ кількість фільтруючих елементів
3/2
Терморегулювання
Dielectric cooling unit
Вага (без заправки) в кг
Included in machine weight
Генератор MX600
Блок живлення
Regenerative transistor pulse type
Метод охолодження
Fully sealed/indirect air cooling
Макс. робочий струм в А
50
Габарити (Ш x Г x В) в мм
Integrated in the machine module
Вага в кг
Included in machine weight
Управління MX600
Можливості вводу
Keyboard, USB flash drive, Ethernet
Кольоровий монітор TFT/ система керування
15" touchscreen/CNC, closed circuit
Мін. крок команд (X/Y/Z/U/V) в мкм
0,1
Мін. дискретність осі в мкм
0,05
Оснащення MX600
Оптична система контролю положення (X/Y/U/V)
Так
Автоматичні вертикальні передні двері
Так
Система роботи з тонким дротом 0.02 мм
Можливо
Angle Master Advance II
Можливо
Ethernet/DNC/FTP/ антивірусний/ захистрежим очікування
Так
mcAnywhere Control/Contact/Service
Можливо
Зовнішній сигнальний вихід
Можливо
3-колірна лампочка стану
Можливо
ERGO-LUX
Можливо
ПЗ Easy 3D-Setup
Так
Вимірювальний щуп Renishaw
Можливо
Додаткові осі/ обертові осі
Можливо

Силовий роз’єм: 3 фази 400 В / змінного струму,  PE, ± 10%, 50/60 Гц, запобіжник мін. 75 л/хв, інерційний.

Пневматичне підключення:  5–7 кгс/см3, 500–700 кПа, витрати повітря 75 л/хв, підключення для шланга 3/8″

​Максимальна точність протягом всього процесу

Автоматична заправка дроту – готова до будь-яких ситуацій.

Навіть при важкій подачі автоматична заправка відбувається в найменші отвори. 

Точні рухи та швидке управління

Немає тертя, немає зносу!

Трубчастий прямий привід перетворює енергію безпосередньо в русі – без дотику, без обслуговування і перш за все без втрати точності в довгостроковій перспективі.

​Стабільна точність

та просте обслуговування

Зміна програм, змащування механізмів і перемикання струмових контактів  – менш ніж за 1 хвилину.

Брошура

Відгук клієнта

Електроерозійні верстати від Mitsubishi вступають в гру, коли нам потрібні деталі, тобто розрізи, кути та радіуси, які непросто виготовити за допомогою звичайної обробки.
Рольф Хауфс
Керівник проекту в TECHTORY Automation GmbH
Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Mitsubishi Electric
Product Name
MX600
Scroll Up