MV-S Series NewGen

Економія у виробництві досягається завдяки поєднанню високої швидкості різання, точності і низьких експлуатаційних витрат. Серія MV-S з безконтактним і, отже, зносостійким прямим приводом Tubular відкриває нову главу для електроерозійного обладнання. Зниження витрат дроту і енергоспоживання створює економічні вигоди, які окупаються рік за роком. Надійна робота, що не потребує участі оператора, забезпечується завдяки запатентованій технології різблення дроту.

MV1200S

MV2400S

MV2400S Z+

MV4800S

ФУНКЦІЇ

Захоплючі технології

Робота з верстатом - це прозорий і надійний процес, схожий на гру

В наші дні робота з ЧПУ верстатами вже не являється чимось складним - керівництво по експлуатації у вигляді діалогових вікон ЧПУ допомагають менш досвідченим механізаторам надійно виконувати завдання. Прозорість процесів обробки в системі EDM, огляди стану обслуговування та використання ресурсів допомагають в аналізі витрат та сповіщують про необхідність профілактичного обслуговування. Таким чином, функції аналізу допомагають підвищити ефективність за рахунок кращого використання потужностей та ресурсів - та ще більше підвищити надійність систем EDM від Mitsubishi Electric.

Стратегія ергономічності

що дозволяє зосередитися на головному

2

Акцент на ергономіці

Налаштування, програмування, обслуговування тощо - всі ключові елементи доступні безпосередньо на передній панелі верстата. Подача дроту, автоматична різьба та направляючі головки плюс все робоче поле легко доступні завдяки відкритій конструкції та технології вертикально розсувних дверей.

3

Інтелектуальне управління D-CUBES

… майбутнє перетворюється в сучасність. Інтерфейс користувача займає майже пів метра площі верстата. Щоб ним скористатися, потрібні всього навсього комп’ютерна клавіатура та мишка. Система моніторингу відображає всю необхідну інформацію та її аналіз.

4

МЕРЕЖЕВИЙ ДОСТУП ДЛЯ ОТРИМАННЯ БІЛЬШОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ

Всю важливу інформацію можна пересилати в центр управління ресурсами. Відкриті інтерфейси дозволяють дізнаватися необхідну інформацію про процеси та дані, що обробляються. Також верстат може бути підключений по локальній мережі, TCP/IP, які вже вбудовані в систему.

Вища швидкість та точність -

синоніми економії.

Час реакції має вирішальне значення

Електроерозійно дротово-вирізний верстат, який реагує з більшою швидкістю та точністю, швидше досягає кращої якості поверхні. Новий генератор V350 має значно більш ефективну тактову частоту. Напруга накопичується швидше і з більшою точністю завдяки зниженим втратам ємності. Завдяки пришвидшеному виникненню напруги, тривалість іскри та робоча напруга можуть бути знижені. Результат – вища якість поверхні та зменшення витрат на електроенергію.

2

Робота з багатоходовими завданнями виконується швидше на 17%

4 скорочення Ra 0,28 мкм в порівнянні зі звичайною установкою

3

2 мкм прямолінійність

Навіть надрізи зі сходами під час обробки обробляються з максимально високою точністью.

4

Новий V350 генератор

Досягайте відмінних якостей поверхні за допомогою генератора V350.

Точність кожного кроку

і навколо кутів

2

Управління процесом в кращому вигляді - Power Master

Power Master Control забезпечує найвищий рівень стабільності процесу - незалежно від форми різання. Ступінчасті форми заготовок, свердловини та інші фактори, перешкоджаючі стабільному процесу різання визначаються при появі і система управління приймає параметри різання і промивання, забезпечуючи безпечний процес і найвищу точність.

3

Отримання зчеплення на радіусах та кутах

Corner Master 3 приходить на допомогу при виконанні робіт на невеликих внутрішніх та зовнішніх кутах та складних геометріях. Потрібно лише ввести параметри готової деталі, а оптимізація її обробки пройде автоматично.

4

Краща прямолінійність і точність форми

При точному контролі положення електричного розряду матеріал видаляється лише в потрібних місцях. Запатентована цифрова система Digital AE II покращила процеси чорнової та чистової обробки за допомогою вищої точності та зменшення часу обробки.

Максимально надійна система заправки дроту

2

Надійна заправка дроту в точці обриву навіть на товстих і перерваних заготовках

Після зупинки обробка продовжується з тієї точки, де вона закінчилася. А це означає, що виключено довгий процес повернення до початкової точки. Все це завдяки інноваційній системі випалювання дроту. Залежно від умов обробки та товщини деталі протягування дроту може бути виконано без водяного потоку та навіть при повному зануренні в діелектрик.

3

Кругла діамантова направляюча

Максимальна точність та надійність забезпечує хороші результати протягом тривалого часу. Завдяки невеликій кількості деталей та простоті конструкції, обслуговування установки не викликає проблем.

4

Гнучкість незалежно від товщини дроту

Інноваційна технологія AT розроблена спеціально для дроту товщиною 0.10–0.30 мм, який підходить для 95% задач. А як щодо тонкого дроту? Технологія АТ доступна для дроту 0.05–0.30 мм. також.

Навігація з підтримкою діалогових вікон.

Допомагає новачкам отримати кращі результати

2

Тонкий ергономічний блок управління

Ергономічний ручний контролер має всі необхідні функції, зібрані в одне ціле. Сюди входить LCD дисплей, що налаштовується оператором під власні потреби. Також на контролері знаходяться кнопки управління всіма 8 вісями для ЧПУ.

3

Мульти-тач дисплей з розпізнаванням жестів

Інтуїтивне управління процесом обробки на великому екрані з розпізнаванням жестів перетворює роботу з електроерозійною установкою на комфортний процес. А користувацький інтерфейс можна повністю підлаштувати під власні потреби.

4

Легкий початок завдяки інструкції у вигляді діалогових вікон

Завдяки пошаговому інструктажу, мало досвідчені користувачі проходять через весь процес, від програмування до початкової обробки. Контрольні списки дозволяють спостерігати за всіма налаштуваннями і станом верстата. Таким чином обробка приносить найкращі результати за неперервного процесу.

Закріпіть та натисніть Старт!

Інтелектуальне керівництво користувача звільняє від зайвих зусиль.

2

Повністю автоматичне центрування

Розумна система допомоги полегшить роботу новим користувачам. Установка електроерозійної системи - це гарантія швидкого досягнення цілей.

3

Ручне управління

Зручне налаштування за допомогою пульта ручного управління, що входить до стандартного комплекту інструментів Mitsubishi Electric. Всі важливі функції управління під рукою.

4

3D вимірювання положення - ручне або автоматичне

Обидва варіанти можливі. Як користувач, ви вирішуєте: виконувати стандартну настройку вручну, чи дозволити верстату автоматично визначити положення вашої заготовки. Верстат робить цю роботу використовуючи електрод-дріт, або вимірювальний щуп. Достатньо одного натискання кнопки.

Все під контролем - де б ви не знаходились

Ви можете керувати машиною і стежити за процесами, де б ви не знаходилися. Інтелектуальне спілкування знімає тиск з роботи. Ідеально поєднується з рішеннями щодо автоматизації та високою автономністю процесу з інтелектуальною різьбою AT.

Швидка допомога експертів Mitsubishi Electric.

Зручний та надійний пульт дистанційного керування для вашої системи EDM - на базі TeamViewer.

У будь-який час, в будь-якому місці ... ви завжди зможете отримувати звіти про роботу верстата на електронну пошту. Вони також можуть бути додатково відправлені за допомогою текстового повідомлення - для цього можна додати модем GSM з відповідним драйвером.

Система аварійного захисту

вже встановлена

2

Вбудований "ангел-охоронець"

Деталізація та чітко сформований план є гарантією швидкого досягнення цілей. І навіть коли щось іде не так, всі електроерозійні установки від Mitsubishi Electric мають вбудовану систему захисту від зіткнень.

3

Повна автоматизація

Дротово-вирізні електроерозійні установки від Mitsubishi Electric постійно перевіряють осьові навантаження, завдяки чому вони можуть самостійно визначити потенційні збої ще до того, як це відбувається. Якщо на шляху є перепона, вона автоматично визначається, навантаження на привід змінюється, і привід переходить в реверс.

crash-protection-system-in-aktion

Система захисту від збоїв в дії

Переконайтеся самі і подивіться, як працює надійна система захисту від зіткнень від Mitsubishi Electric!

Гнучкий планувальник завдань

Керуйте, ставте на паузу та поновлюйте роботу простим способом

2

Інтегроване планування завдань

Гнучкість процесу досягається завдяки графіку робіт, який можна індивідуально підлаштовувати. За допомогою швидкого процесу пріоритизації, ви можете легко реагувати на зміни та працювати з необхідними процесами в режимі реального часу. Декілька програм обробки можна запрограмувати в план та керувати ними одночасно.

3

Швидке та гнучке планування роботи

Це простий спосіб додати нові завдання під час обробки або змінити порядок існуючих операцій. Нова система з управлінням пріоритетами дає змогу внести зміни до списку завдань, не припиняючи обробку.

4

Поставте на паузу - і відновіть роботу

Процес обробки можна легко поставити на паузу, якщо є більш термінові завдання. В контролері зберігається інформація щодо перерваної обробки, і вона продовжується з того місця, де зупинився процес. Одне натискання кнопки замість перепрограмування.

Конструкція
2

Твердий корпус машини

Спеціально підібраний виливок з механіта забезпечує довговічність, яку можна вимірювати десятиліттями, і день за днем справляється з великою вагою заготовки. Міцна машинна станина витримує найбільше навантаження в своєму роді - на відміну від багатьох менш дорогих матеріалів.

3

Ергономічний робочий простір

Тристоронній робочий стіл ергономічно побудований на рівні Z = 0. Таким чином, заготовки можуть бути ідеально розташовані навіть без затискних елементів. Компоненти і резервуар з високоякісної нержавіючої сталі забезпечують надійність і простоту в обслуговуванні.

4

Двері, які просто зникають ...

...це економить час та простір, полегшує установку та зняття деталей.

12-річна гарантія

на точність позиціонування

2

Ідеальний привід

Звичайні приводні системи з використанням КВП потребують змазки, великих енергозатрат, піддаються зношуванню та з’являнню люфтів. Інженери Mitsubishi Electric вирішили ці проблеми використанням безконтактного привода, який забезпечує надійне та точне позиціонування протягом десятиліть.

3

Швидкість світла

Полімерне оптоволокно від Mitsubishi Electric має багато переваг над звичайними мідними чи навіть скловолокнами. Оптоволокно відрізняється стійкістю до вологого середовища, більш високою швидкістю передачі, гнучкістю та мінімальним місцем, яке вони займають. Саме тому оптоволоконні кабелі необхідні для інноваційних електроерозійних установок. Новий рівень точності, що відразу помічається

4

Відсутність коливання

Ви напевно знайомі з обертовим моментом зчеплення, в роботі звичайного електродвигуна. Він є небажаним, так само як і коливання обертового елемента. Трубчастий вал двигуна (Tubular Shaft Motor) - найкращий привід для точних прикладів, таких як електроерозійна обробка.

Економія

Підвищення виробництва при скороченні витрат

Швидше та точніше

при менших затратах.

2

Більш висока продуктивність:
Витрати на енергію зменшено до 55%

3

Знижені витрати на фільтри до 45%

4

Зниження затрат на іонообмінний полімер

Максимальна економія

максимальний прибуток

2

На 30,76% більше виробничої потужності

3

Кращий результат: витрати дроту зменшено на 46%

ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ

Швидка заміна,

довгострокові заощадження

2

Заміна ріжучого дроту

Просто замініть котушку та проведіть електроерозійний дріт через транспортуючі ролики. Все готове до роботи через 92 секунди.

3

Швидка зміна фільтра ...

... без інструментів та втрати часу. Дві руки, 32 секунди - і фільтр замінений.

4

Зміна контакту подачі живлення

Замініть контакт подачі живлення однією рукою і невеликим манометром - зі швидкістю "Формули 1”.

5

Очищення ущільнення бака

Завдяки оригінальній функції автоматичного очищення ущільнення бака завжди залишається бездоганно чистим. Це забезпечує довгострокову точність і зберігає робочий час для користувача.

Сервіс

Ми завжди готові допомогти

Кол-центри та черги не для вас? Нам це теж не до вподоби. В комплекті до кожного електроерозійного верстата від Mitsubishi Electric йде якісне обслуговування. Воно виконується нашими висококваліфікованими спеціалістами, так, щоб виробництво не простоювалося. Покупці також мають можливість отримати допомогу від досвідчених спеціалістів Mitsubishi Electric по телефону.

2

Складування та логістика

Ми поставляємо всі товари що є в наявності (знос та запасні частини), навіть в неробочий час, кур'єрською службою по всій Україні.

3

Оригінальні запчастини Mitsubishi Electric

Всі стандартні запчастини та витратні матеріали від Mitsubishi Electric виготовляються в Німеччині з дотриманням всіх потрібних вимог. Ви отримуєте оригінальні деталі бездоганної якості за привабливими цінами.

2

Тренінги

Наша компанія, будучи офіційним представником Mitsubishi Electric проводить тренінги і навчання по роботі з верстатами, маючи для цього спеціально налаштовані робочі місця з ЧПУ. Таким чином вы отримуєте найбільшу користь від навчання.

ВАРІАНТИ

Розширені користувацькі налаштування

Інтелектуальне рішення

2

Вимірювальний 3D щуп

Монтується на головці машини, вмикається за командою. Інтелектуальне рішення.

3

Кутовий майстер висунутий уперед

Спеціальна направляюща і послідовний розрахунок точки встановлення дроту для точності кутів.

4

ERGO-LUX (системи освітлення)

Освітлення без навантаження на очі покращує умови праці та ефективність роботи.

5

Пакет інструментів

Повний комплект інструментів з ріжучими краями PCD або CBN.

6

Провідна станція 16/20/25 кг

З легкістю розміщує великі дротяні котушки (стандартне обладнання для MV4800S NewGen).

7

Сигнальна лампа

Статус машини видно на відстані.

Високі технічні характеристики

Інтелектуальне рішення

2

Загартований 4-х сторонній стіл

3

Трубчасті вали-накопичувачі

В осях U / V (крім моделі MV4800S NewGen).

4

Основна технологія

Для підвищення ефективності при безпілотній обробці декількох проходок.

5

Планувальник завдань

Розширений планувальник завдань спрощує ручну обробку.

6

Датчик тиску фільтра

Для більш точної індикації та оцінки стану фільтра (також через mcAnywhere та операційний вивід даних).

7

Цифровий лічильник електроенергії

Для розширеної функціональності в індикації і можливості виводу робочих даних.

Комплект підключення

Більш висока продуктивність завдяки додатковим програмним рішенням.

Якщо ви хочете с максимальною користю використовувати в роботі MV-S NewGen, інтегруйте дану систему. 

2

Вивід робочих даних на зовнішні програмні системи.

3

McAnywhere Contact + автоматично надсилає машинні звіти електронною поштою.

4

3D CamMagic - вбудована система програмування, яка також обробляє дані 3D Parasolid і дозволяє програмувати прямо з 3D-моделей.

Розширте функції свого апарату

2

B-вісь

Повністю інтегрована в систему управління вісь В з сервоуправлінням, забезпечить обробку електродом-дротом на обертаючій заготовці, що синхронно подається. Це дозволяє робити ділення та багатосторонню обробку в одному зажимі, а також проводити одночасну обробку.

3

Вісь обертання/ кочення

Обробка конусів відповідає найвищим стандартам точності: вісь обертання / повороту, вбудована в систему управління машиною. Багатоосьова обробка до центру заготовки і багатостороння обробка в одному зажимі, а також реалізація високоточних конічних багатокутників.

4

Міні вісь обертання

Шпиндель повністю інтегрований в систему управління верстатом з позиціонуванням для найдрібніших високоточних компонентів. Таких як: виготовлення ежекторних штифтів діаметром ≥ 0,05 мм, реалізація конічних різьб в медичній техніці, ерозійне шліфування, токарна і одночасна механічна обробка.

5

Обробка деталей, що обертаються

Обертовий шпиндель може використовуватися для надійної фіксації деталі з одночасною її обробкою на високих оборотах (електроерозійна обробка). Цей вид обробки вже інтегрований в стандартний контролер. Є можливість спробувати нові способи виробництва!

Автоматизація повинна бути гнучкою

Оптимальні рішення для кожного клієнта- індивідуальні, налаштовані або стандартизовані

Системи управління чи програмне забезпечення різних виробників можуть бути легко інтегровані в верстат. Завдяки своїй надійності та продуктивності, електроерозійні верстати EA-V від Mitsubishi Electric підлаштовані для автоматизації. Ми залюбки покажемо вам приклади ефективного застосування на практиці та допоможемо скоротити витрати та збільшити ваші виробничі можливості. Всі моделі EA-V вже від виробника отримують модуль практичного планування роботи, що дозволяє адаптуватися під потреби.

Відео

MV-S NewGen

Економія досягається завдяки декільком факторам: високою швидкість різання, точністью та мінимізацією витрат. Серія MV-S з безконтактним, а, отже, і зносостійким прямим приводом Tubular –  це новий рівень елоктроерозійного обладнання. Менші витрати дроту  а відповідно і електроенергії забезпечують економічну вигоду, що окуповується рік за роком. Надійна робота що не потребує участі оператора, забезпечується запатентованою запатентованою дротовою різкою.

Специфікація
Верстат
MV1200S
MV2400S
MV2400S Z+
MV4800S

Хід по осям (X / Y / Z) в мм

400 / 300 / 220
600 / 400 / 310
600 / 400 / 425
800 / 600 / 510

Хід по осям  (U / V) в мм

120 / 120 (+/- 60)
150 / 150 (+/-75)
150 / 150 (+/-75)
200 / 200 (+/-100)

Кут нахилу дроту (висота деталі) в °/мм

15 / 200  30 / 87
15 / 260  30 / 110
15 / 260  30 / 110
15 / 355  30 / 155

Максимальні габарити заготовки  (ДxШxВ) в мм

810 x 700 x 215
1050 x 820 x 305
1050 x 820 x 420
1250 x 1020 x 505

Максимальна вага заготовки в кг

500
1500
1500
3000

Розміри столу (ДxШ) в мм

640 x 540
840 x 560
840 x 640
1080 x780

Стіл

Hardened 3-sided table
Hardened 4-sided frame table
Hardened 4-sided table

Можливі діаметри дроту в мм

0.1 – 0.3
0.1 – 0.3
0.1 – 0.3
0.15–0.3

Максимальна вага котушки з дротом в кг

10
10
10
10 / 16 / 20 / 25

Автоматичне вставляння/ обрізання дроту

Yes / Yes

Габаритні розміри установки  (ДxШxВ) в мм

2025 x 2760 x 2015
2687 x 3030 x 2150
2837 x 3452 x 2380
3130 x 3475 x 2815

Загальна вага установки в кг

2700
3500
3650
5700

Живлення

3-phase 400 V/AC ± 10 %, 50/60 Hz, 13 kVA

Системи фільтрування

MV1200S
MV2400S
MV2400S Z+
MV4800S

Місткість бака в л

550
860
980
1480

Розміри фільтруючих частинок в мкм/ к-сть фільтруючих частинок

3/2

Терморегуляція

Dielectric cooling unit

Вага в кг (без рідини)

Included in machine weight
350
390
450

Генератор

MV1200S
MV2400S
MV2400S Z+
MV4800S

Тип блока живлення

Regenerative transistor pulse type

Спосіб охолодження

Fully sealed / indirect air cooling

Макс. вихідна сила напруги в А

50

Розміри  (ДxШxВ) в мм

600 x 650 x 1765

Вага в кг

240

Контролер

MV1200S
MV2400S
MV2400S Z+
MV24800S

Способи вводу інформації

Keyboard, USB flash drive, Ethernet, 19” touchscreen
Система контролю
CNC, closed circuit

Мін. крок по осям (X / Y / Z / U / V) в мкм

0,1

Мін. розширення осі в мкм

0.05

Обладнання

MV1200S
MV2400S
MV2400S Z+
MV4800S

Привід з циліндричним двигуном та оптичною лінійкою по осях (X / Y / Z / U / V)

Yes

Контролер M800 з 19” з повністю сенсорним дисплеєм

Yes

Робот рука з РК монітором

Yes
Зовнішні вертикальні двері
MV1200S manual MV2400S / MV4800S automatic

Цифровий генератор AE IІ

Yes
Мережеве підключення /DNC/FTP
Yes

Підготовка засобів автоматизації

Optional
Встановлений антивірус McAfee
Optional

Передача виробничих данних

Optional

Система 2D CamMagic

Yes

Система утримання Corehold

Optional

Планувальник задач

Optional

Режим сну

Yes

Додаткове обладнання

MV1200S
MV2400S
MV2400S Z+
MV4800S

Высокопродуктивне пакування

Optional (not retrofittable)

Дротова станція 16 / 20 / 25 кг

Optional / Standard for MV4800S

Дротова станція 50 кг

Optional
Angle Master Advance II - базовий комплект, включаючи вирівнювальний пристрій
Optional

Angle Master Advance IІ - базова комплектація

Optional
Автоматичний 3D щут Renishaw
Optional

Прожектор ERGO LUX LED

Optional
Трьохколірна лампа індикатор
Optional

Автоматична дозаправка діелектрика

Optional

Підключення до зовнішньої системи охолодження

Optional

Зовнішній вихід сигналу за допомогою релейної панелі

Optional

Система переключення фільтрів

MV2400S / MV4800S only

Опціональне ПЗ

MV1200S
MV2400S
MV2400S Z+
MV4800S

Connect-Kit

Optional

Система 3D CamMagic

Optional

mcAnywhere Service

Optional
mcAnywhere Control / mcAnywhere Control light
Optional

mcAnywhere Contact / mcAnywhere Contact light

Optional
Набір інструментів / рішення по автоматизації
Optional

Силовий роз’єм:  3 фази  400 V/AC, PE, ± 10%, 50/60 Hz, первинний запобіжник 32A інерційний
Пневматичне підключення: 5–7 kgf/cm³, 500–700 kpa, витрати повітря мін. 75 l/min, 3/8″ з’єднання шланга

Електроерозійна установка повинна бути встановлена на твердій промисловій, найкраще на ущільненій бетонній підлозі. В вартість обладнання не входять необхідні заходи по встановленню захисного екрану відповідно до Директиви щодо електромагнітної сумісності.

Блок охолодження містить фторований парниковий газ R407C. Щоб отримати додаткову інформацію, будь ласка, ознайомтеся з супровідною інструкцією по експлуатації.

​Thread that?
See for yourself!

Again threading the wire breakage position, with and without water jet, even in difficult applications.

Yes, hovers!
No friction, no wear!
The Tubular direct drive converts energy directly in movement – without touch, without maintenance and above all without loss of precision in the long term.
​Pays off!
Euro for Euro…
An EDM machine that responds quickly and accurately, more quickly reach better surface quality.

Брошура

Відгук клієнта

Електроерозійні верстати від Mitsubishi вступають в гру, коли нам потрібні деталі, тобто розрізи, кути та радіуси, які непросто виготовити за допомогою звичайної обробки.
Рольф Хауфс
Керівник проекту в TECHTORY Automation GmbH
Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Mitsubishi Electric
Product Name
MV1200S, MV2400S, MV2400S Z+, MV4800S
Scroll Up