Технологія,

яка захоплює.

MV1200R

MV2400R

MV2400R Z+

MV4800R

Очікування від процесу обробки – це легкість, зрозумілість, ефективність та надійність. На сьогоднішній день немає сенсу перетворювати процес роботи із верстатами ЧПУ у щось складне. Адже система допомоги з діалоговими вікнами забезпечує швидке виконання завдань навіть для операторів, які мають невеликий досвід роботи в цій сфері. Зрозумілість процесу обробки, самостійний нагляд за технічним станом та використанням витратних матеріалів допоможуть з розрахунком витрат та своєчасним обслуговуванням електроерозійного верстата. Завдяки такій системі, покращується ефективність роботи та зменшуються витрати, а також помітно збільшується термін служби верстатів від Mitsubishi Electric.

ФУНКЦІЇ

Зручне керування верстатом.

Дозволяє сконцентруватися на важливих процесах.

Налаштування, програмування, обслуговування тощо - всі ключові елементи знаходяться безпосередньо на передній панелі управління верстатом. Подача, автоматична нарізка та направляючі головки дроту, плюс усе робоче поле легко доступні завдяки відкритій конструкції та автоматичним вертикальним розсувним переднім дверцятам.

...Майбутнє вже близько. Інтерфейс користувача займає майже пів метра площі верстата. Щоб ним скористатися, потрібні всього навсього комп’ютерна клавіатура та мишка. Система моніторингу відображає всю необхідну інформацію та її аналіз.

Всю важливу інформацію можна пересилати в центр управління ресурсами. Відкриті інтерфейси дозволяють дізнаватися необхідну інформацію про процеси та дані, що обробляються. Також верстат може бути підключений по локальній мережі, TCP/IP, які вже вбудовані в систему.

Вища швидкість та точність -

синоніми економії.

Час реакції має вирішальне значення

Електроерозійний верстат, що реагує з більшою швидкістю та точністю – ось як досягається краща якість поверхні. Новий генератор V350  має більш ефективну тактову частоту. При зменшенні втрати ємності, напруга виробляється швидше та точніше. Завдяки пришвидшеному виникненню напруги, тривалість імпульсу та робоча напруга можуть бути знижені. Результат – вища якість поверхні та зменшення витрат на електроенергію.

Робота з багатоходовими завданнями виконується швидше на 17%

4 скорочення Ra 0,28 мкм в порівнянні зі звичайною установкою

Шорсткість поверхні 0.12 мкм

Використовуючи генератор V350 з функцією H-FS можна досягти рівня шорсткості поверхні 0.2 мкм

Новий H-FS генератор

Цифровий генератор з функцією поліровки D-FS доступний опціонально для серії MV-R

Точність кожного кроку

а також кожного кута.

Ще більша точність результатів з 3D даними

3D дані дають можливість наперед визначити проблеми та важкі місця процесу обробки. Автоматична система контролю Power Master визначає умови різки прямо під час процесу роботи. Power Master 3D додатково аналізує інтегровані 3D дані та прораховує зміни процесу наперед, не потребуючи при цьому обчислень професіоналів. Лінії переходу на ступінчастих заготовках це вже минуле.

Покращена лінійність та точність

Програма Corner Master3 завжди готова допомогти, навіть при роботі з малими внутрішніми та зовнішніми кутами. Потрібно лише ввести параметри готової деталі, а оптимізація її обробки пройде автоматично.

Краща прямота та точність форми

З точним контролем над місцем розряду, процес видалення відбувається тільки там, де це необхідно. Запатентована цифрова система Digital AE II покращила процеси чорнової та чистової обробки за допомогою вищої точності та зменшення часу обробки.

Максимально надійна система заправки дроту

Надійна заправка дроту в точці обриву навіть на товстих і перерваних заготовках

Після зупинки обробка продовжується з тієї точки, де вона закінчилася. А це означає, що виключено довгий процес повернення до початкової точки. Все це завдяки інноваційній системі випалювання дроту. Залежно від умов обробки та товщини деталі протягування дроту може бути виконано без водяного потоку та навіть при повному зануренні в діелектрик.

Гнучкість незалежно від товщини дроту

Інноваційна технологія AT розроблена спеціально для дроту товщиною 0.10–0.30 мм, який підходить для 95% задач. А як щодо тонкого дроту? Технологія АТ доступна для дроту 0.05–0.30 мм. також.

Кругла алмазна направляюча

Максимальна точність та надійність забезпечує хороші результати протягом тривалого часу. Завдяки невеликій кількості деталей та простоті конструкції, обслуговування установки не викликає проблем.

Навігація з підтримкою діалогових вікон.

Допомагає новачкам отримати кращі результати

Ергономічний ручний контролер

Ергономічний ручний контролер має всі необхідні функції, зібрані в одне ціле. Сюди входить LCD дисплей, що налаштовується оператором під власні потреби. Також на контролері знаходяться кнопки управління всіма 8 вісями для ЧПУ.

Мульти-тач дисплей з розпізнаванням жестів

Інтуїтивне управління процесом обробки на великому екрані з розпізнаванням жестів перетворює роботу з електроерозійною установкою на комфортний процес. А користувацький інтерфейс можна повністю підлаштувати під власні потреби.

Легкий старт з навігаційними діалоговими вікнами

Навігація з підтримкою діалогових вікон допоможе новим користувачам краще розібратися в усьому процесі, починаючи з вводу даних. Списки налаштувань верстата забезпечують кращу роботу установки під час обробки.

Закріпіть деталь та натисніть кнопку Старт!

Повністю автоматичне центрування

Розумна система допомоги полегшить роботу новим користувачам. Установка електроерозійної системи - це гарантія швидкого досягнення цілей.

Ручне управління

Зручне налаштування за допомогою пульта ручного управління, що входить до стандартного комплекту інструментів Mitsubishi Electric. Всі важливі функції управління під рукою.

3D визначення положення заготовки - вручну чи автоматично

Можливі 2 варіанти. Користувач визначає, як буде проводитися вирівнювання: вручну чи верстат автоматично визначить положення заготовки. Верстат робить цю роботу використовуючи електрод-дріт, або вимірювальний щуп. Достатньо одного натискання кнопки.

Все під контролем -

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Є можливість контролювати пристрій та спостерігати за процесами, незалежно від місцезнаходження. Обмін інформацією з пристроєм простий та приємний, а все завдяки функції смарт комунікації. Ідеально поєднано з автоматизованими рішеннями, високою процесульною автономією та розумною AT системою різьби дроту .

mcAnywhere Control

Зручний та надійний віддалений контроль для системи EDM, працює від TeamViewer.

mcAnywhere Service

Швидка допомога від експертів Mitsubishi Electric

mcAnywhere Contact

Будь-де, будь коли… постійне оновлення з повідомленнями про статус процесу.

Вбудована система захисту

від зіткнень​.

Деталізація та чітко сформований план є гарантією швидкого досягнення цілей. І навіть коли щось іде не так, всі електроерозійні установки від Mitsubishi Electric мають вбудовану систему захисту від зіткнень.

Дротово-вирізні електроерозійні установки від Mitsubishi Electric постійно перевіряють осьові навантаження, завдяки чому вони можуть самостійно визначити потенційні збої ще до того, як це відбувається. Якщо на шляху є перепона, вона автоматично визначається, навантаження на привід змінюється, і привід переходить в реверс.

Технологія Corehold.

Повністю автоматизована система випадаючих відходів.

Тепер утримання відходів повністю автоматизовано

Під час чорнової обробки утворюються технологічні підтримуючі містки, які міцно утримують вирізані частини, щоб ті не падали. Таким чином, чорнова обробка деталей виконується повністю, без зупинки верстата. Після закінчення чорнової обробки видаляються випадаючі частини і верстат продовжує обробку в повністю автоматичному режимі, в нічний час або вихідні. Чим менше затрат, тим вище прибуток.

Тривала обробка декількох заготовок без допомоги оператора

Раніше довготривала обробка деталей з великою кількістю контурів потребувала присутності оператора для видалення вирізаних відходів. Під час процесу обробки заготовки залишалися зайві частини. Далі за допомогою спеціальних інструментів ці відходи видалялися з баку. Тепер електроерозійні установки від Mitsubishi Electric можуть виконувати тривалу обробку повністю без присутності оператора.

Зменшення тривалості обробки деталі

Необхідність обробки недорізаних перемичок, на яких утримуються вирізані відходи, відпадає. адже контур вирізається повністю і всі необхідні відходи видаляються після закінчення всієї чорнової обробки. Тому при тривалих роботах загальний час обробки деталі з великою кількістю контурів значно скорочується.

Вбудований планувальник задач.

Тепер працювати ще простіше.

Інтегроване планування задач

Гнучкість процесу досягається завдяки графіку робіт, який можна індивідуально підлаштовувати. За допомогою швидкого процесу пріоритизації, ви можете легко реагувати на зміни та працювати з необхідними процесами в режимі реального часу. Декілька програм обробки можна запрограмувати в план та керувати ними одночасно.

Швидкий та гнучкий планувальник завдань

Змінювати порядок роботи та додавати нові завдання тепер стало ще простіше. Нова система обробки задач може змінювати пріоритетність задач, не зупиняючи обробку.

1

Порядок виконання завдань

Процес обробки можна легко поставити на паузу, якщо є більш термінові завдання. В контролері зберігається інформація щодо перерваної обробки, і вона продовжується з того місця, де зупинився процес. Одне натискання кнопки замість перепрограмування.

Професійний режим -

з урахуванням ваших потреб

Все в легкій доступності

Зрозуміле відображення всіх ключових параметрів обробки та можливість їхнього налаштування. Все завжди під контролем. На головному екрані відображаються такі параметри, як статус обробки, час роботи, стан установки і т.д. Максимально проста конфігурація.

Розклад роботи, не відходячи від верстата

Під час підготовки до виконання обробки, надається огляд таких параметрів як кількість дроту, що залишився, стан фільтрів, деіонізуючого полімера та інших параметрів. Таким чином, відправляються оповіщення про витратні матеріали чи про частини установки, що потребують обслуговування. Це допомагає зменшити час простою установки.

Потрібна допомога? Тисни на клавішу!

Вся документація, включаючи інструкції по технічному обслуговуванню завжди під рукою. Наявність фото та 3D знімків полегшує розуміння роботи.

Інтернет-сервіс для підвищення продуктивності

Ознайомтесь з інструкцією по установці, та отримайте більше користі від використання обладнання

Онлайн-обслуговування після покупки

Якщо виникнуть питання по експлуатації верстата, швидка он-лайн підтримка в рази зменшить затрати на обслуговування та час простою верстата. Команда підтримки отримає контроль над верстатом, щоб надати оптимальну по швидкості та якості допомогу оператору. Все це для покращення виробничих операцій.

Управління даними щодо роботи пристрою

Дані роботи установки та її обробки можуть бути отримані з самого контролера. Функція переносу важливої інформації є стандартною для всіх електроерозійних установок. Таким чином, дані з декількох установок можуть бути переглянуті та підраховані через систему управління цими системами.

Надійна безпека

Кожен верстат має антивірусний захист від світового лідера в області систем програмної безпеки.

Конструкція
2

Монолітний корпус

4-сторонній стіл має високу стійкість до зношувань від взаємодії діелектрика. Всі основні деталі та бак також виконані із високоякісної нержавіючої сталі, що ліквідує витрати на ремонт.

3

Міцний стіл з нержавіючої сталі

Лита станина, що виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі забезпечує надійність протягом десятиліть. Також вона легко справляється з важкими деталями та перевершує будь-які матеріали в стійкості до зносу.

4

Двері, що зникають…

...це економить час та простір, полегшує установку та зняття деталей.

12 років гарантії

на точність позиціонування

2

Ідеальні приводи

Звичайні приводні системи з використанням КВП потребують змазки, великих енергозатрат, піддаються зношуванню та з’являнню люфтів. Інженери Mitsubishi Electric вирішили ці проблеми використанням безконтактного привода, який забезпечує надійне та точне позиціонування протягом десятиліть.

3

Швидкість світла

Полімерне оптоволокно від Mitsubishi Electric має багато переваг над звичайними мідними чи навіть скловолокнами. Оптоволокно відрізняється стійкістю до вологого середовища, більш високою швидкістю передачі, гнучкістю та мінімальним місцем, яке вони займають. Саме тому оптоволоконні кабелі необхідні для інноваційних електроерозійних установок. Новий рівень точності, що відразу помічається

4

Відсутність заважаючого синхронного момента

Ви напевно знайомі з обертовим моментом зчеплення, в роботі звичайного електродвигуна. Він є небажаним, так само як і коливання обертового елемента. Тому циліндричний лінійний привід є оптимальним для вимірювань, що вимагають точності, таких як електроерозійна обробка - особливо зі спеціально відібраними лінійними направляючими.

Економія

Швидше та точніше

при менших затратах.

2

Висока продуктивність з меншими затратами енергії: енергозатрати знижені на 69%

3

Скорочення витрат на фільтри на 45%

4

Зниження затрат на іонообмінний полімер

Швидше та дешевше

Ось як це працює

2

Продуктивність вища на 30.76%

3

Покращення результатів: використання дроту зменшено на 46%

Максимальна економія

максимальний прибуток

2

Технічне обслуговування, що легко планується

Всі витратні матеріали та їхній приблизний термін служби можна легко знайти на панелі. Сюди також входить відображення тиску у фільтрах та залишкова довжина дроту на котушці. Завдяки цьому можна легко визначити необхідність їхньої заміни.

3

Графічне відображення журналу операцій

Установка сама складає графіки зробленої роботи за певний період часу, що полегшує планування майбутніх задач. Цей огляд підкріплюється списком зробленої роботи, в якому вказано час обробки та витрати на використані матеріали та електроенергію.

4

Аналіз експлуатаційний витрат

Електроерозійна установка враховує витрати на електроенергію, знос запчастин, а також на саму установку. Це допоможе з аналізом витрат та підрахунком вартості обробки.

Витратні матеріали

Швидка заміна,

довгострокові заощадження.

2

Заміна електроерозійного дроту

Просто замініть котушку та проведіть електроерозійний дріт через транспортуючі ролики. Все готове до роботи через 92 секунди.

3

швидка заміна фільтру…

...без інструментів чи часових затрат. 2 руки, 32 секунди та фільтр замінено.

4

Заміна електричного контакту

Електричний контакт замінюється за допомогою однієї руки та невеликого вимірювального пристрою зі швидкістю "Формули 1”.

5

Очистка ущільнень бака

Завдяки розумній функції автоматичної очистки, ущільнення бака завжди чисті. Це забезпечує точність протягом довгого періоду часу та полегшує роботу користувача.

Сервіс.

Ми завжди готові допомогти

Кол-центри та черги не для вас? Нам це теж не до вподоби. В комплекті до кожного електроерозійного верстата від Mitsubishi Electric йде якісне обслуговування. Воно виконується нашими висококваліфікованими спеціалістами, так, щоб виробництво не простоювалося. Покупці також мають можливість отримати допомогу від досвідчених спеціалістів Mitsubishi Electric по телефону.

2

Збереження та транспортування

Ми поставляємо всі товари що є в наявності (знос та запасні частини), навіть в неробочий час, кур'єрською службою по всій Україні.

3

Оригінальні запчастини від Mitsubishi Electric

Всі стандартні запчастини та витратні матеріали від Mitsubishi Electric виготовляються в Німеччині з дотриманням всіх потрібних вимог. Ви отримуєте оригінальні запчастини високої якості по хорошій ціні.

Навчання.

Бути сучасним це круто.

2

Стажування

Користувачі отримують навички користування верстатом у прямій взаємодії з ним. Знання краще інтегруються у практиці. Курси навчання проводяться у спеціальному комплексі Mitsubishi ­Electric в Ратингені. Також навчання може проводитися українськими парнерами в нашому сервісному центрі, чи на території клієнта.

3

Центри професійної підготовки

Навчання на дротово-вирізних електроерозійних верстатах відбувається в наших центрах професійної підготовки в Ратингені.

Сертифікати

Всі учасники отримують сертифікат після завершення курсу.

Курси, семінари та практикуми

Програма навчання має дає всі необхідні знання: від основ роботи до підготовки до спеціалізованої роботи, потрібної вашим роботодавцям. Також ми регулярно проводимо безкоштовні практикуми для наших клієнтів.

Обладнання та інструктори

Наші висококваліфіковані інструктори навчать працювати на електроерозійних установках в теорії та на практиці. Центри професійної підготовки сучасно обладнані, мають симулятори роботи з ЧПУ обладнанням та периферійними пристроями.

Варіанти

Розширені користувацькі налаштування

Розумне рішення.

2

Вимірювальний 3D щуп

Встановлений на головці верстата, починає діяти по команді. І це розумне рішення.

3

Digital FS

Інноваційна технологія, що допомагає досягти якості поверхні з відхиленням всього 0.1 мкм

4

Набір інструментів

Повний набір для виробництва симетричних інструментів з PCD чи CBN лезами

5

ERGO-LUX (освітлювальні лампи)

Освітлення без навантаження на очі покращує умови праці та ефективність роботи.

Обертання приносять кращі результати.

Збільшення діапазону функцій верстата.

2

Вісь В

Повністю інтегрована в систему управління вісь В із сервоуправлінням забезпечить обробку електродом-дротом на обертаючій заготовці, що синхронно подається. Це дозволяє виконувати процеси ділення та багатосторонню обробку в одному зажимі, а також проводити одночасну обробку.

3

Вісь обертання/ кочення

Інтегровані в систему управління верстатом осі обертання/ кочення використовуються для обробки конусів з максимальною точністю. Можливі також обробка на багатьох осях до самого центру заготовки, багатостороння обробка в зажимі та реалізація високоточних конічних багатокутників.

4

Міні вісь обертання

Також повністю інтегрований в систему управління обертовий шпиндель з системою позиціонування для найменших високочастотних деталей. Таких як: виготовлення ежекторних штифтів діаметром ≥ 0,05 мм, реалізація конічних різьб в медичній техніці, ерозійне шліфування, токарна і одночасна механічна обробка.

5

Обробка деталей, що обертаються

Обертовий шпиндель може використовуватися для надійної фіксації деталі з одночасною її обробкою на високих оборотах (електроерозійна обробка). Цей вид обробки вже інтегрований в стандартний контролер. Є можливість спробувати нові способи виробництва!

Автоматизація повинна бути гнучкою.

Різні бренди працюють разом.

Оптимальні рішення для кожного клієнта- індивідуальні, налаштовані або стандартизовані

Системи подачі чи роботи різних виробників можуть бути легко інтегровані в верстат. Завдяки своїй надійності та продуктивності, електроерозійні верстати EA-V від Mitsubishi Electric підлаштовані для автоматизації. Ми залюбки покажемо вам приклади ефективного застосування на практиці та допоможемо скоротити витрати та збільшити ваші виробничі можливості.

2

Маніпулятори від різних виробників легко приймаються та інтегруються в систему.

3

Універсальне рішення: робот-рука, з вагою до 15 кг, від Mitsubishi Electric.

Відео

MV-R Series Grand Tubular

Економія досягається завдяки декільком факторам: високою швидкість різання, точністью та мінимізацією витрат. Серія MV-S з безконтактним, а, отже, і зносостійким прямим приводом Tubular -  це новий рівень елоктроерозійного обладнання. Менші витрати дроту  а відповідно і електроенергії забезпечують економічну вигоду, що окуповується рік за роком. Надійна робота що не потребує участі оператора, забезпечується запатентованою системою дротової різки.

Специфікація
Верстат
MV1200R Connect
MV2400R Connect
MV2400R Z+ Connect
MV4800R Connect

Хід по осям (X / Y / Z) в мм

400 / 300 / 220
600 / 400 / 310
600 / 400 / 425
800 / 600 / 310

Хід по осям  (U / V) в мм

120 / 120
150 / 150
150 / 150 (+/- 75)
150 / 150 (+/- 75)

Кут нахилу дроту (висота деталі) в °/мм

15 / 200  30 / 87
15 / 260  30 / 110
15 / 260  30 / 110
15 / 260  30 / 110

Максимальні габарити заготовки  (ДxШxВ) в мм

810 x 700 x 215
1050 x 820 x 305
1050 x 820 x 420
1250 x 1020 x 305

Максимальна вага деталі в кг

500
1500
1500
3000

Розміри столу (ДxШ) в мм

640 x 540
840 x 640
840 x 640
1080 x 780

Стіл

Hardened 4-sided frame table
Hardened 4-sided table

Можливі діаметри дроту в мм

0.1 – 0.,3
0.15–0.3

Максимальна вага котушки з дротом в кг

10
10 / 16 / 20 / 25

Автоматичне вставляння/ обрізання дроту

Yes / Yes

Габаритні розміри установки  (ДxШxВ) в мм

2025 x 2760 x 2015
2687 x 3030 x 2150
2837 x 3452 x 2380
3100 x 3475 x 2415

Загальна вага установки в кг

2700
3500
3650
5600

Живлення

3-phase 400 V/AC ± 10 %, 50/60 Hz, 13 kVA

Системи фільтрування

MV1200R Connect
MV2400R Connect
MV2400R Z+ Connect
MV4800R Connect

Місткість бака в л

550
860
980
1480

Розміри фільтруючих частинок в мкм/ к-сть фільтруючих частинок

3/2

Терморегуляція

Dielectric cooling unit

Вага в кг (без рідини)

Included in machine weight
350
390
450

Генератор

MV1200R Connect
MV2400R Connect
MV2400R Z+ Connect
MV4800R Connect

Тип блока живлення

Regenerative transistor pulse type

Спосіб охолодження

Fully sealed / indirect air cooling

Макс. вихідна сила напруги в А

50

Розміри  (ДxШxВ) в мм

600 x 650 x 1765

Вага в кг

240

Контролер

MV1200R Connect

MV2400R Connect

MV2400R Z+ Connect

MV4800R Connect

Способи вводу інформації

Keyboard, USB flash drive, Ethernet, 19” touchscreen

Система контролю

CNC, closed circuit

Мін. крок по осям (X / Y / Z / U / V) в мкм

0,1

Мін. розширення осі в мкм

0,1

Обладнання

MV1200R Connect

​MV2400R Connect

​MV2400R Z+ Connect

MV4800R Connect

Привід з циліндричним двигуном та оптичною лінійкою по осях (X / Y / Z / U / V)

Yes

Контролер M800 з 19” з повністю сенсорним дисплеєм

Yes

Hand pilot with configurable LCD monitor

Yes

Автоматичні вертикальні двері

Yes

Цифровий генератор AE IІ

Yes

Генератор для фінішної обробки H-FS

Yes

Цифровий лічильник електроенергії / сенсор тиску у фільтрах

Yes

Мережеве підключення /DNC/FTP

Yes

Підготовка засобів автоматизації

Yes
Not available

Встановлений антивірус McAfee

Yes

Збір та передача виробничих даних

Yes

Система 3D CamMagic

Yes

Система утримання Corehold

Yes

Планувальник задач

Yes

Режим сну

Yes

Додаткове обладнання

MV1200R Connect

​MV2400R Connect

​MV2400R Z+ Connect

MV4800R Connect

Цифровий генератор для фінішної обробки D-FS

Optional (not retrofittable)
Not available

Налаштування під дріт 0.05 / 0.07 мм

Optional (not retrofittable)
Not available

Дротова станція 16 / 20 / 25 кг

Optional

Дротова станція 50 кг

Optional

Angle Master Advance IІ - базова комплектація та вимірювальний притсрій

Optional

Angle Master Advance IІ - комплект матеріалів

Optional

Автоматичний 3D щут Renishaw

Optional

Прожектор ERGO LUX LED

Optional

Трьохколірна лампа індикатор

Optional

Автоматична дозаправка діелектрика

Optional

Підключення до зовнішньої системи охолодження

Optional

Зовнішній вихід сигналу за допомогою релейної панелі

Optional

Опціональне ПЗ

MV1200R Connect

MV2400R Connect

MV2400R Z+ Connect

MV4800R Connect

mcAnywhere Control / mcAnywhere Control light

Optional

mcAnywhere Contact / mcAnywhere Contact light

Optional/Yes

mcAnywhere Service

Yes

Обладнання / рішення для автоматизації

Optional

Брошура

Відгук клієнта

Електроерозійні верстати від Mitsubishi вступають в гру, коли нам потрібні деталі, тобто розрізи, кути та радіуси, які непросто виготовити за допомогою звичайної обробки.
Рольф Хауфс
Керівник проекту в TECHTORY Automation GmbH
Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Mitsubishi Electric
Product Name
MV1200R, MV2400R, MV2400R Z+, MV4800R
Scroll Up