MP Connect Series

Максимальна точність зберігається надовго. Досягається всього лише одним дотиком, завдяки зносостійкому прямому приводу Tubular. MP-Series відкриває нові горизонти – навіть для повністю автоматизованих процесів – і вже запатентованої різьби дроту.

MP1200

MP2400

ФУНКЦІЇ

Точність найвищого рівня

Це справді вражає

MP Series започатковує нову еру точності

Розроблений для поєднання надзвичайної точності та першокласної якості поверхні.

Позиційна точність <± 1 мкм

Шорсткість поверхні Ra 0,08 мкм

Кутова точність ± 0.01°

Округлість <1 мкм

Вища швидкість та точність -

найвища точність та економія коштів

Час реакції має вирішальне значення

Система управління електроерозійного верстата здатна реагувати швидше та точніше, дозволяє досягти найкращої якості поверхні. Завдяки високій швидкості обміну даних, новий генератор H-FS виконує обробку коротшими імпульсами при низькій напрузі. З усього сказаного, будуть помітні тільки результати – дуже висока якість поверхні та низькі затрати на електроенергію. Стандарт SD-FS дозволяє виконувати полірування поверхні – до Ra 0.05 мкм на твердому сплаві.

Паралельність варіюється в межах < ± 2 мкм при висоті різу в 100 мм, що є необхідною умовою для виготовлення інструментів. Серія MP створена для досягненя цих вимог.

Новий супер фінішний цифровий генератор SD-FS входить в стандартну комплектацію серії MP. Діапазон дій генератора не обмежується малою висотою обробки, а розширюється до 130 мм.

З новим генератором H-FS можна досягти чудової якості поверхні.

Досягнення найкращого результату.

Як досягти найкращого результату з точністю до мікрона.

Показники точності на всьому шляху переміщення

Показники точності на всьому шляху переміщення

Зміна положення менше ніж 1 мкм на всьому шляху переміщення 400 мм.

Округлість без зусиль

Відхилення від округлості 0.98 мкм для висоти різа 80 мм та навіть ще менше на 30 мм.

Точність кутів - це важливо

Точність < 0.01, завдяки програмі Angle Master Advance, що володіє функцією масштабованої компенсації кута. Стандартне обладнання серії MP.

Неперевершеність

Максимально надійна система заправки дроту

Автоматична заправка дроту - готова до будь-яких ситуацій.

Після зупинки обробка продовжується з тієї точки, де вона закінчилася. Таким чином спрощується довгий процес повернення до початкової точки. Це досягається завдяки інноваційній системі випалювання дроту. Залежно від умов обробки та товщини деталі, протягування дроту може бути виконано без водяного потоку та навіть при повному зануренні в діелектрик.

Круглі алмазні направляючі

Максимальна точність та надійність забезпечує хороші результати протягом тривалого часу. Завдяки невеликій кількості деталей та простоті конструкції, обслуговування установки не викликає проблем.

Універсальність - коли мова йде про діаметр дроту

Інтелектуальна AT входить в стандартну комплектацію для дроту товщиною 0.05–0.30 мм. Саме тому серія MP-Connect ідеально підходить для виконання всіх завдань в виготовленні інструментів та в механіці.

Професійний режим –

з урахуванням ваших потреб

Все в легкій доступності

Зрозуміле відображення всіх ключових параметрів обробки та можливість їхнього налаштування. Все завжди під контролем. На головному екрані відображаються такі параметри, як статус обробки, час роботи, стан установки і т.д. Максимально проста конфігурація.

Планування робіт не відходячи від верстата

Під час підготовки очікуючих своєї обробки завдань, технічна піддержка забезпечується оглядами встановленого проводу, станом фільтруючих картриджей та смол для деіонізації та іншими параметрами. Таким чином ви можете запобігти збоям, які викликані кінцевими витратними матеріалами або деталями, що зношуються, і оптимізувати час роботи машини.

Потрібна допомога? Тисни на клавішу!

Вся документація, включаючи інструкції по технічному обслуговуванню завжди під рукою. Наявність фото та 3D знімків полегшує розуміння роботи.

Закріпіть деталь та натисніть кнопку Старт!

розумна допомога для користувача

Повністю автоматичне центрування

Розумна система допомоги полегшить роботу новим користувачам. Установка електроерозійної системи - це гарантія швидкого досягнення цілей.

Ручне управління

Зручне налаштування за допомогою пульта ручного управління, що входить до стандартного комплекту інструментів Mitsubishi Electric. Всі важливі функції управління під рукою.

3D визначення положення заготовки - вручну чи автоматично

Можливі 2 варіанти. Користувач визначає, як буде проводитися вирівнювання: вручну чи верстат автоматично визначить положення заготовки. автоматизація процесу досягається використанням електродного-дроту, або вимірювального щупа. Достатньо одного натискання кнопки.

Постійне оновлення –

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Є можливість контролювати пристрій та спостерігати за процесами, незалежно від місцезнаходження. Обмін інформацією з пристроєм простий та приємний, а все завдяки функції смарт комунікації. Ідеально поєднано з автоматизованими рішеннями, високою процесульною автономією та розумною AT системою різьби дроту .

mcAnywhere Control

Зручний та надійний віддалений контроль для системи EDM, працює від TeamViewer.

mcAnywhere Service

Швидка допомога від експертів Mitsubishi Electric.

mcAnywhere Contact+

Будь-де, будь коли… постійне оновлення з повідомленнями про статус процесу. Також за допомогою СМС. Дане внутрішньомережеве рішення підтримує моніторинг декількох машин через центральну установку в мережі.

Конструкція

Ніщо не зрівняється з міцністю сталі –

крім ще більш твердої сталь у вигляді одної деталі

Ще більш точні рухи осі - незалежно від навантаження

Надзвичайно потужна станина верстата, виключно найкращі, високоякісні лінійні направляючі та максимально точна збірка - надовго забезпечать найкращі результати дротової різки. Салазки лінійних направляючих з сепараторною обоймою кочення забезпечують максимальну плавність ходу та працюють майже без обертового супротиву.

Температурний режим - з точністю до десятого знаку

Найвищий рівень точності досягається тільки завдяки точній системі контролю над верстатом, заготовкою та діелектриком. Вбудований регулятор температури автоматично контролює всі параметри та синхронізує їх, нівелюючи коливання температури під час процесу різки. Досягнення найбільш можливого рівня точності у нас в пріоритеті.

12 років гарантії

на точність позиціонування

Ідеальний привід

Що не влаштовувало розробників компанії Mitsubishi Electric в звичайних приводних системах? Необхідність змазки, тертя, та тепло, що при цьому виділяється, використання електроенергії, мертвий хід, синхронний момент, та, передовсім, знос системи. Тільки безконтактний привід дозволяє з самого початку уникнути цих недоліків і цим самим гарантувати кращі результати та надійність протягом десятиліть.

Швидкість світла

Полімерне оптоволокно компанії Mitsubishi Electric має вирішальні перевагами в порівнянні не тільки зі звичайними мідними проводами, а й зі скловолокном. Висока швидкість передачі при мінімально необхідному місці розташування та максимальній гнучкості разом з водостійкістю є вирішальними критеріями для самих прогресивних електроерозійних верстатів. Єдине, що ви відчуваєте, як користувач, це довговічність та точність.

Відсутність заважаючого синхронного момента

Полімерне оптоволокно компанії Mitsubishi Electric володіє вирішальними перевагами в порівнянні не тільки зі звичайними мідними проводами, а й зі скловолокном. Висока швидкість передачі при мінімально необхідному місці та максимальній гнучкості разом з водостійкістю є вирішальними критеріями для самих прогресивних електроерозійних верстатів. Єдине, що ви відчуваєте, як користувач, це довговічність та точність.

Витратні матеріали

Швидка заміна,

довгострокові заощадження.

Просто замініть котушку та проведіть електроерозійний дріт через транспортуючі ролики. Все готове до роботи через 92 секунди.

...без інструментів чи часових затрат. 2 руки, 32 секунди та фільтр замінено.

Електричний контакт замінюється за допомогою однієї руки та невеликого вимірювального пристрою зі швидкістю, як у "Формулі 1”.

Запрошуємо до перегляду відео про систему захисту від зіткнень компанії Mitsubishi Electric в дії.

Циліндричний лінійний привід перетворює енергію в дію, без будь-якого контакту, технічного обслуговування та без втрати рівня точності. Є довгостроковим.

Ще кращі результати завдяки досягненню максимальної точності, навіть на конусах.

Завдяки розумній функції автоматичної очистки, ущільнення бака завжди чисті. Це забезпечує точність протягом довгого періоду часу та полегшує роботу користувача.

Варіанти

Індивідуальне розширення для користувачів

розумне рішення

Вимірювальний 3D щуп

Встановлений на головці верстата, починає діяти по команді.

Посібник для роботи з Angle Master Advance

Спеціальні дротяні направляючі, нарізування різьби та промивання форсунок- все це дає змогу працювати з більшими конусними кутами.

ERGO-LUX (освітлювальні лампи)

Освітлення без навантаження на очі покращує умови праці та ефективність роботи.

Набір інструментів

Повний набір для виробництва симетричних інструментів з PCD чи CBN лезами

Дротова станція 16 / 20 / 25 кг

Просте пристосування великих дротяних котушок.

Додатковий індикатор стану

Поточний статус видно на відстані завдяки вертикальній лампі, що встановлена зверху на генераторі. Доступна, як додаток до вбудованого індикатора стану.

Поворот до кращих результатів

Розширення діапазону функцій верстата

Вісь В

Повністю інтегрована в систему управління вісь В із сервоуправлінням забезпечить обробку електродом-дротом на обертаючій заготовці, що синхронно подається. Це позволяє виконувати процеси ділення та багатосторонню обробку в одному зажимі, а також проводити одночасну обробку.

Вісь обертання/ кочення

Інтегровані в систему управління верстатом осі обертання/ кочення використовуються для обробки конусів з максимальною точністю. Можливі також обробка на багатьох осях до самого центру заготовки, багатостороння обробка в зажимі та реалізація високоточних конічних багатокутників.

Міні вісь обертання

Також повністю інтегрований в систему управління обертовий шпиндель з системою позиціонування для найменших високочастотних деталей. Таких як: виготовлення ежекторних штифтів діаметром ≥ 0,05мм, реалізація конічної різьби в медицинській техніці, електроерозійне шліфування, токарська обробка і синхронна механічна обробка.

Автоматизація повинна бути гнучкою.

Оптимальні рішення для кожного клієнта- індивідуальні, налаштовані або стандартизовані

Системи подачі чи роботи різних виробників можуть бути легко інтегровані в верстат. Завдяки своїй надійності та продуктивності, електроерозійні верстати EA-V від Mitsubishi Electric підлаштовані для автоматизації. Ми залюбки покажемо вам приклади ефективного застосування на практиці та допоможемо скоротити витрати та збільшити ваші виробничі можливості.

Маніпулятори від різних виробників легко приймаються та інтегруються в систему.

Універсальне рішення: робот-рука, з вагою до 15 кг, від Mitsubishi Electric

Автоматизована інтеграція EROWA Robot Compact ERC.

Економна автоматизація: зовнішнє попереднє налаштування, що представлене вимірюванням заготовок. Переваги в роботі є як з робототехнічним режимом так і без нього.

Відео

Серія MP Connec

Максимальна точність протягом довгих років завдяки зносостійкому прямому приводу Tubular MP-Series. Відкриваються нові горизонти - навіть для повністю автоматизованих процесів. Результат досягаеється завядки запатентованій технології різьби дроту.

Специфікація
Верстат
MP1200
MP2400

Хід по осям (X / Y / Z) в мм

400 / 300 / 220
600 / 400 / 310

Хіб по осям  (U / V) в мм

120 / 120  (+/- 60)
150 / 150  (+/- 75)

Кут нахилу дроту (висота деталі) в °/мм

15 / 200  30 / 87
15 / 260  30 / 110

Максимальні габарити заготовки (ДxШxВ) в мм

810 x 700 x 215
1050 x 820 x 305

Розміри столу (ДxШ) в мм

500
1500

Розміри столу (ДxШ) в мм

640 x 540
840 x 640

Стіл

Hardened 4-side table

Можливі діаметри дроту в мм

0.05 – 0.30

Максимальна вага котушки з дротом в кг

10

Автоматичне вставляння/ обрізання дроту

Yes / Yes

Габаритні розміри установки  (ДxШxВ) в мм

2025 x 2760 x 2015
2684 x 3030 x 2150

Загальна вага установки в кг

2700
3800

Живлення

3-phase 400 V/AC ± 10%, 50/60 Hz, 20 kVA

Системи фільтрування

MP1200
MP2400

Місткість бака в л

550
860

Розміри фільтруючих частинок в мкм/ к-сть фільтруючих частинок

3 / 2

Терморегуляція

Dielectric cooling unit

Вага в кг (без рідини)

Included in machine weight
350

Генератор

MP1200
MP2400

Тип блока живлення

Regenerative transistor pulse type

Спосіб охолодження

Fully sealed / indirect air cooling

Макс. вихідна сила напруги в А

50

Розміри  (ДxШxВ) в мм

600 x 650 x 1765

Вага в кг

240

Контролер

MP1200
MP2400

Способи вводу інформації

Keyboard, USB flash drive, Ethernet, 19” touchscreen

Система контролю

CNC, closed circuit

Мін. крок по осям (X / Y / Z / U / V) в мкм

0,1

Мін. розширення осі в мкм

0.05

Обладнання

MP Connect

Привід з циліндричним двигуном та оптичною лінійкою по осях (X / Y / Z / U / V)

Yes

Контролер M800 з 19” з повністю сенсорним дисплеєм

Yes

Робот рука з ЖК монітором

Yes

Цифровий генератор AE IІ

Yes

Генератор для фінішної обробки H-FS

Yes

Цифровий генератор з функцією поліровки SD-FS

Yes

Hardened 4-side table

Yes

Цифровий лічильник електроенергії / сенсор тиску у фільтрах

Yes

Мережеве підключення /DNC/FTP

Yes

Підготовка засобів автоматизації

Yes

Встановлений антивірус McAfee

Yes

Збір та передача виробничих даних

Yes

Система 3D CamMagic

Yes

Система утримання Corehold

Yes

Планувальник задач Job scheduler / Job scheduler+

Yes

Зовнішній сигнальний вихід Contact+

Yes

Режим сну

Yes

Трьохстороння ліфтова робоча вання

Yes

mcAnywhere Service

Yes

Angle Master Advance II - стандартний набір, включаючи вирівнюючий пристрій

Yes

Додаткове обладнання

MP Connect

Дротова станція 16 / 20 / 25 кг

Optional

Дротова станція 50 кг

Optional

Angle Master Advance IІ - базова комплектація

Optional

Автоматичний 3D щут Renishaw

Optional

Прожектор ERGO LUX LED

Optional

Трьохколірна лампа індикатор

Optional

Автоматична дозаправка діелектрика

Optional

Підключення до зовнішньої системи охолодження

Optional

Зовнішній вихід сигналу за допомогою релейної панелі

Optional

Система переключення фільтрів

Optional

Опціональне ПЗ

MP Connect
mcAnywhere Control / mcAnywhere Control light
Optional
mcAnywhere Contact+
Optional

Обладнання / рішення для автоматизаці

Optional
Силовий роз’єм: 3 фази 400В/змінного струму, PE, ± 10%, 50/60 Гц, запобіжник мін. 20A, включаючи охолоджувальний пристрій. Пневматичне підключення:  5–7 кгс/см3, 500–700 кПа, витрати повітря мін. 75 л/хв, підключення для шланга 3/8″ Електроерозійна установка повинна бути встановлена на твердій промисловій підлозі, найкраще на ущільненій бетонній підлозі. В обсяг послуг, що надаються компанією Mitsubishi Electric, не входять необхідні заходи по встановленню захисного екрану відповідно до Директиви щодо електромагнітної сумісності. Блок охолодження містить фторований парниковий газ R407C. Щоб отримати додаткову інформацію, будь ласка, ознайомтеся з інструкцією по експлуатації.

Брошура

Відгук клієнта

Електроерозійні верстати від Mitsubishi вступають в гру, коли нам потрібні деталі, тобто розрізи, кути та радіуси, які непросто виготовити за допомогою звичайної обробки.
Рольф Хауфс
Керівник проекту в TECHTORY Automation GmbH
Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Mitsubishi Electric
Product Name
MP1200, MP2400
Scroll Up