EA-V Advance Series

FA-S Advance Series - успіх вже близько

FA-S Advance це універсальний верстат, який може стати лідером серед конкурентів завдяки зменшенню експлуатаційних витрат та короткому часу обробки. Здається, цей верстат має все необхідне: швидкість різання до 500 мм² / хв., рівень шорсткості поверхні менше ніж 0.15 мкм, діаметр дроту 0.1 – 0.36 мм, функція паралельних процесів відточена до досконалості, простий процес обробки ще більшої кількості матеріалів. Багато автоматичних функцій разом з міцною довговічною конструкцією та лінійною вимірювальною системою забезпечують відмінні результати. Перевага: всі технології перевірені на практиці та забезпечують високу конкурентну спроможність надовго.

FA40-S and FA50-S Advance - розширення власних кордонів

Технічні дані щодо нарізки дроту електроерозійними установками підтверджують лідерство установок даного типу від Mitsubishi Electric. Максимальна швидкість нарізання дроту 500 мм²/хв. Вбудована технологія планування процесу зменшує час виконання завдання навіть в роботі з великими заготовками та при поганих умовах роботи ( ступінчасті та/ або подрібнені заготовки, велика відстань до насадки), забезпечуючи при цьому високу продуктивність роботи. FA40-S та FA50-S Advance є сучасними та економними електроерозійними установками для нарізки дроту, які використовуються для виготовлення інструментів та шаблонів, а також для виготовлення різноманітних частин. Продуктивність найвищого рівня забезпечує швидке повернення вкладених коштів.

FA-S Advance - майбутнє електроерозійної різки

Можливості сучасних електроерозійних систем є надзвичайно різноманітними, але ж і вимоги замовників продовжують рости. Що це означає? FA-S Advance – це рішення для вашого виробничого процесу. За допомогою верстата  FA-S Advance можна виготовляти складні інструменти, графітові електроди, прес-форми а також одиничне чи серійне виробництво. Всі процеси відбуваються швидко та надійно. Це все можливо, тому що Mitsubishi Electric – це всесвітньо відомий лідер електроерозійної обробки. Надійність найвищого рівня та безпека процесу – це те що ми гарантуємо.

Ідеальний проект верстата: Всі аспекти продумані до ідеальності

Працює з заготовками вагою до 4 тонн. Забезпечує точність та стабільність найвищого рівня. Цифрова система керування з прямим приводом та високою розділювальною здатністю (дискретністю 0.05 мкм) та чітко відкалібрований гвинт забезпечують тривалу точність під час тривалого часу роботи. Стіл з функцією закріплення заготовки та вертикальні розсувні дверцята були створені для максимально зручного користування оператором. Простота в обслуговуванні – ось ключова характеристика, що забезпечується за допомогою запатентованої самоочисної системи ущільнення баку та повністю автоматизованої центральної системи змазки. І це тільки декілька прикладів використання розумного дизайну у останніх верстатах серії FA-Series від Mitsubishi. Якість – це також важливий компонент, тому всі верстати серії FA перевірені за допомогою лазерних вимірювань, тестів на окружність та багатьох процесів моніторингу. Ідеальність в точності, і навпаки.

Гарантований успіх - Високий рівень продуктивності та точності та максимальна безпека процесу

FA-S Advance забезпечує відмінні точні результати не тільки в лабораторних, а і в щоденних умовах. Все ж таки, це і є вирішальних фактор. Прогресивні технології та низькі експлуатаційні витрати забезпечують виняткові результати за помірними цінами. Рівень шорсткості поверхні менше ніж 0.15 мкм, швидкість нарізання до 500 мм²/хв, паралелізм від 5 мкм для діаметру з висотою різання 200 мм. FA-S Advance продовжує працювати навіть за найбільш складних умов прокачки, таких як конічні кути до 45°, зміщення, нерівномірні заготовки, гарантуючи при цьому точні та тривалі результати.

Запуск за декілька секунд: Зручна система намотки дроту

Автоматична система намотки дроту (AT) намотує дріт всього за 10 секунд. За допомогою приладу для різки дроту досягається висока швидкість, безпека та комфорт. При роботі із верстатом всі елементи, потрібні для обслуговування в легкій доступності. Чи є можливість роботи з іншого місця? За допомогою Telecontrol ви можете отримати доступ до функцій верстата. Ця програма дозволяє контролювати та перевіряти електроерозійну систему в реальному часу через datalink. Ще одна можливість моніторингу- це система TeleKontakt. Вона дозволяє відправляти повідомлення про стан верстата через СМС на мобільний телефон. А для отримання найповнішої допомоги та підтримки роботи можна використовувати віддалений аналіз та онлайн підтримку через Teleservice. За допомогою цієї програми команда обслуговування клієнтів надасть найбільш повну допомогу через онлайн доступ до верстата.

Нова система контролю Advance CNC - новий стандарт в електроерозії

Нова система контролю створена на основі Mitsubishi CNC M700 вражає своєю зручністю та надійністю. Не дивлячись на складні функції, верстатом можна інтуїтивно управляти через систему контролю на основі Windows XP. Логічне структуроване меню та простий інтерфейс дозволяють швидко та надійно досягти цілі. Ви можете керувати 2D чи 3D симуляцією програми перед чи під час процесу роботи верстата. Відповідно до параметрів обробки та оптимальних налаштувань генератора створена експертна система E.S.P.E.R. Оцінка процесу, оптимізація та моніторинг також допомагають під час роботи. Система управління представлена 15″ екраном з тач скріном, фіксованими функціональними клавішами для необхідних команд, які найчастіше використовуються, а також клавіатурою та мишкою. Система контролю може отримати доступ до мережі, використовуючи звичайну Ethernet-плату.

Advance Control: Пряма утилізація прямих 3D даних з програми CAD

Advance Control включає в себе CAM систему для 3D та 2D формату. 3D дані у форматі parasolid та 2D дані збережені як DXF чи IGES файлах можуть одразу бути імпортовані чи конвертовані до програм NC. Перевага: Швидкість та простота від початку процесу обробки до отримання готової продукції.

Power Master 3D - Dynamics and Precision with Utmost Process Safety

Разом з Power Master 3D отримується повністю автоматична технологія управління. Вона автоматично адаптує потужність генератора та тиск прокачки до умов виробництва та оптимізує швидкість нарізання дроту. Використання повною мірою інтегрованого 3D функціоналу попереджує перепади висот та впадини на заготовках, завдяки чому проводиться процес еродування. Це мінімізує ризик розривання дроту та скорочує час обробки, підвищуючи якість заготовки та зберігаючи кошти. Є також багато інших автоматизованих функцій, що полегшує процес досягнення ідеальних відтворюваних результатів обробки. 

… безпека ще кращого рівня.

Завдяки високошвидкісним генераторам з електролізною схемою HSS-AEЕ, електроерозійні верстати від Mitsubishi Electric створені для довготривалого використання. Зведено до мінімуму побічні ефекти на поверхні заготовки, що виникали через електроліз чи електромеханічну корозію. Зникли також локалізовані форми виникнення корозії, навіть протягом тривалого часу обробки. Це мінімізує утворення ерозії на сполучних матрицях виготовлених з металізованих матеріалів, в крайніх зонах, що схильні до термальних впливів, а також утворення мікротріщин. З більшою кількістю функцій генератора, FA-S Advance стає універсальним верстатом: він може справитися з шорсткістю поверхні менше ніж 0.15 мкм, швидкістю нарізання дроту до 500 мм²/хв, проведення паралельних процесів за надзвичайно малих розмірів. Так в FA-S Advance забезпечується … 

FA-S Advance - тепер процес еродування полікристалічних алмазів та ельбору ще простіший

У сфері електроерозійних установок високі вимоги виставляються не тільки до можливості використовувати різноманітні форми заготовок, а також до використання незвичайних матеріалів. FA-S Advance разом зі своїм V-Package справиться з цим без проблем. Генератор V500 швидко нарізає полікристалічні алмази та ельбор, при цьому зберігаючи виняткову якість поверхні. Це все досягається завдяки загально відомій надійності верстатів від Mitsubishi Electric. Набір інструментів збільшує можливості обробки ріжучих інструментів за допомогою різних рівнів автоматизації, включаючи повністю автоматизоване серійне виробництво.

Розширення можливостей: В - осі та обертовий шпиндель

Є можливість розширити способи використання електроерозійного верстата: разом з FA-S Advance можна займатися виробництвом пов’язаним з медициною та мікромеханікою. Використання обертового шпинделя забезпечує електроерозійне шліфування/ обробку на заготовці, що обертається. Обертання та функції поділу, застосовані разом,  перетворюють FA-S Advance у електроерозійний шліфувальний верстат. Повністю контрольовані обертові вісі забезпечують електроерозію дроту на заготовці, яка обертається та рухається. Випробуйте нові можливості виробництва та станьте першими серед своїх конкурентів.

Автоматизація всіх процесів: Готові рішення для будь-якого завдання

На сучасному ринку наявні багато верстатів, роботів та компонентів, що обіцяють підвищити рівень автоматизації. Хоча не все так просто. Компоненти не оптимізовані один з одним, а процес оптимізації забирає ресурси та бюджет, які були не врахованіі. Рішення доволі просте. Mitsubishi Electric поєднує в собі все: електроерозійні системи, верстати для виготовлення та фрезерування штампів, роботів, та системи користування. Всі ці пристрої ідеально поєднані, щоб досягти найкращих результатів. Перевага: можна застосовувати перевірину клітинну технологію виробництва, забезпечуючи при цьому собі конкурентну перевагу.

Брошура

Відгук клієнта

Електроерозійні верстати від Mitsubishi вступають в гру, коли нам потрібні деталі, тобто розрізи, кути та радіуси, які непросто виготовити за допомогою звичайної обробки.
Рольф Хауфс
Керівник проекту в TECHTORY Automation GmbH
Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Mitsubishi Electric
Product Name
FA-S
Scroll Up