Стратегія і місія

Mitsubishi Electric Group постійно вдосконалює свої технології та послуги, застосовуючи креативність до всіх аспектів свого бізнесу. Роблячи це, ми підвищуємо якість життя нашого суспільства. З цією метою всі члени Групи  дотримуються наступних семи Керівних принципів:

Довіра

Встановлювати відносини з усіма зацікавленими сторонами на основі сильної взаємної довіри та поваги

Якість

Забезпечуйте найкращі деталі та послуги з неперевершеною якістю

Технологія

Піонером нових ринків є просування досліджень і розробок і сприяння технологічним інноваціям

Громадянство

Як глобальний гравець, сприяти розвитку спільноти і суспільства в цілому

Етика та відповідність

Поведінка завжди дотримується чинного законодавства та високих етичних стандартів у всіх цілях

Довкілля

Поважайте природу і прагніть захищати і покращувати глобальне середовище

Зростання

Забезпечити справедливий прибуток, щоб створити основу для майбутнього зростання

Корпоративна заява Mitsubishi Electric Group, “Зміни до кращого”, представляє нашу мету і ставлення до того, щоб завжди прагнути до досягнення “чогось кращого”, оскільки ми продовжуємо змінюватися і рости. Це заява, яка обіцяє “створити все краще завтра” нашим клієнтам за ініціативою кожного з наших співробітників, які прагнуть вдосконалити себе, прагнучи до “кращого” і щоденного прагнення “вдосконалювати технології”, послуги, і творчість », як зазначено в нашій корпоративній філософії.

Програма Eco Changes відображає прихильність Mitsubishi Electric ідеї раціонального природокористування і прагнення компанії зробити майбутнє екологічно чистим завдяки новітнім технологіям і виробничому ноу-хау. Використовуючи різні технологічні рішення у створенні продукції для використання в побуті, промисловості та соціальній сфері, компанія націлена на створення стійкого, екологічно чистого суспільства. Доповнюючи слоган компанії Changes for the better, що відображає постійне прагнення компанії вдосконалювати свою продукцію та послуги, слоган « Eco Changes – for a greener tomorrow» ( « Eco Changes – за зелене завтра ») являє намір Mitsubishi Electric у співпраці зі своїми клієнтами покращувати екологічну ситуацію в усьому світі.

Яскраво-зелена куля, що містить в собі всі сфери життя від побуту до космічного простору – це наочне зображення світу в русі на краще завдяки спільним зусиллям співробітників Mitsubishi Electric, партнерів і клієнтів компанії.

Scroll Up