Сила свердління

Ідеальний додаток до електроерозійних систем від Mitsubishi Electric. Електроерозійні системи для свердління не тільки вдосконалили розміри під час свердління початкових отворів за допомогою електродів з розмірами від 0.3 до 3.0 мм, а також їхню функціональність. Ручна версія пропонує комфортний процес ручного позиціонування заготовки, а версія з ЧПУ збільшила кількість отворів за один загін.

Start 43Z

Start 43C

Start 64C

Основні характеристики

Оснащення на будь-який випадок.

Три розміри, одна стратегія.

Маленькі отвори, висока точність.

Ідеальний додаток до електроерозійних систем від Mitsubishi Electric. Електроерозійні системи для свердління не тільки вдосконалили розміри під час свердління початкових отворів за допомогою електродів з розмірами від 0.3 до 3.0 мм, а також їхню функціональність. Ручна версія пропонує комфортний процес ручного позиціонування заготовки, а версія з ЧПУ збільшила кількість отворів за один загін.

Швидко та просто.

Основне завдання верстатів для глибокого свердління - це виконання роботи без зволікань. Початкова серія для цього і створена, щоб швидко та без перешкод допомогти досягти ціль. Швидкість та простота є надзвичайно важливими, так само як обслуговування та організація робочого процесу. Всі необхідні інструменти верстата в легкій доступності. Навіть електродні трубки та направляючі можуть бути встановлені і все в легкій доступності

Конструкція

Точність найвищого рівня.

Твердий граніт - висока потужність.

Розумна технологія генератора

Генератор створений, щоб забезпечувати проведення процесів з високою зносостійкістю, при цьому забезпечуючи найкращий рівень виконання. Це все можливо завдяки Micro Discharge Technology. Це технологія свердління, яка може виконувати безліч задач, її можна знайти в технологічній базі даних.

Різноманітні стратегії обробки

Автоматичні вимірювання позиціонування це зручна функція версії верстата з ЧПУ. Додаткові автоматизовані функції верстатів:
· компенсація зносу електродів
· функція втягування Z осі
· розрахунок глибини глухих отворів

Багатофункціональний фіксований стіл

Легка доступність до всіх функцій та інструментів забезпечує зручне та швидке налаштування. Якісна гранітна робоча поверхня створена та оптимізована, для легкого закріплення заготовки. Більше того, фіксований стіл забезпечує компактність верстата та дозволяє працювати з важчими заготовками.

Міцна основа, високофункціональні направляючі

Верстат відрізняється своєю міцністю. Частини зі зміцненого граніту та високоякісні лінійні направляючі забезпечують міцність та точніть в довгостроковій перспективі. Гранітна основа також запобігає випадковому свердлінню в стіл.

Простий процес свердління

Ручний контроль та контроль з ЧПУ,

зручність - ось що важливо.

Ручне позиціонування…

… зручне в користуванні завдяки сенсорній панелі та можливості вибору різних деталей свердління. І можна починати процес.

Автоматизоване позиціонування…

… за допомогою ЧПУ контролера. Місце свердління може бути введеним вручну на екрані або ж легко підібране з інших ресурсів. Можна вибрати позиціонування з готової таблиці або ж з DXF файлу, вже завантаженого на верстат. Між іншим, інтерфейси для завантаження даних базово доступні на верстаті: USB чи TCP / IP, працюють за всіма стандартами.

Можливість вибору прямо з DXF файлу

Зручний спосіб обрати позиціонування: DXF обробленого компонента та місця свердління інтегровані прямо з макету. Що може бути простіше!

Зручність в користуванні

Простота .

Прості рішення для будь-якого завдання.

Просте налаштування

Робочий стіл зручно організовано та оптимізовано для простого кріплення заготовки. Автоматичне визначення позиції заготовки за допомогою простого налаштування циклів в ЧПУ контролері визначає позицію та орієнтацію заготовки та прораховує правильні позиції свердління. Таким чином, заготовки обробляються швидко та зручно.

Технічне обслуговування - це просто

Процес підготовки та подачі живлення на основі діелектрика вже встановлені у верстат. Це допомагає зекономити простір та усунути небезпеку відключення. Всі компоненти легкодоступні на відстані витягнутої руки, що і робить обслуговування простим. Фільтри, що розраховані для довготривалого служіння а також використання стандартного деінізуючого полімера допомагають зберегти кошти. Просто геніальне рішення.

Доступність

Ще одне розумне рішення: встановлено спеціальний відсік для додаткових інструментів: електродних трубок, посібника користувача та іншої документації. Все на своєму місці та в легкій доступності.

Відео

Маленькі отвори, висока точність.

Ідеальний додаток до електроерозійних систем від Mitsubishi Electric. Електроерозійні системи для свердління не тільки вдосконалили розміри під час свердління початкових отворів за допомогою електродів розмірами від 0.3 до 3.0 мм, а також їхню функціональність. Ручна версія пропонує комфортний процес ручного позиціонування заготовки, а версія з ЧПУ збільшила кількість отворів за один загін.

Специфікація
Верстат
start 43Z
start 43C
start 64C
Розміри столу в мм
910 x 650
920 x 680
1100 x 720
Діапазон переміщення (X / Y) у мм
400 / 300
450 / 300
650 / 400
Діапазон переміщення (Z) у мм
400
Діапазон переміщення (W) у мм
345
Можливий діаметр електрода в мм
0,3–3,0
Макс. довжина електрода в мм
400
Макс. висота заготовки в мм
350
Макс. вага заготовки в кг
200
500
500
Вага верстата в кг
680
1140
1350
Загальні розміри інструмента (Шх Г хВ) в мм
914 x 1030 x 2200
1567 x 1345 x 2130
1740 x 1530 x 2100
Живлення
230 V AC / 30 A
Стандартне обладнання
start 43Z
start 43C
start 64C
Панель інструментів
1 (inclusive of standard toolkit)
Зажим для електрода
1
Керамічні направляючі
1 each 0.8 mm / 1.5 mm
Електродні трубки
20 1 each 0.8 mm / 1.5 mm
Комплект герметиків для електрода
6 sets
Діелектричні фільтри
2
Деіонізуючий полімер
1 litre
USB-флешка
1
1

Верстат глибокого свердління повинен бути встановлений на твердій промисловій підлозі, найкраще на ущільненій бетонній підлозі. В вартість обладнання не входять необхідні заходи по встановленню захисного екрану відповідно до Директиви щодо електромагнітної сумісності. Вивантаження відбувається за допомогою вилочного автопогрузчика. Не використовувати кран!

​Drilling technologies
​for all requirements.

Whatever is required – through holes or blind holes, small holes or large, in steel or in other materials – the user has a multitude of EDM technologies at his disposal.

Solid

mechanical engineering.

EDM drilling machines also have to be equipped to withstand loads. The start series therefore builds on the fixed-table principle with solid components.

Operation made easy –
for the user’s benefit.

Be it manual or fully CNC-controlled, simple operation is the basic principle.

Брошура

Відгук клієнта

Верстти для різки дроту від Mitsubishi вступають в гру, коли нам потрібні деталі, тобто розрізи, кути та радіуси, які непросто виготовити за допомогою звичайної обробки.
Рольф Хауфс
Керівник проекту в TECHTORY Automation GmbH
Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Mitsubishi
Product Name
Верстати для свердління стартових отворів
Scroll Up