Сервіс

Досконалість як точка опори

На продукцію, дух якої поєднує прагнення її творців до досконалості в усьому, що вони роблять, можна спокійно покластися у своєму прагненні до досконалості. Впевненість в інструменті дозволяє майстру зосередитися на своїй справі, неважливо, в чому воно полягає – в створенні швидкісних і екологічно чистих транспортних систем на основі силової електроніки, організації виробництва з використанням обладнання індустріальної автоматики, демонстрації результатів діяльності компанії за допомогою проектора або створення атмосфери комфорту при допомоги кондиціонерів.

Висока якість продукції Mitsubishi Electric саме і є її рекламою

Поряд з якістю свій внесок в досконалість продукції Mitsubishi Electric вносять багаторічний досвід менеджерів компанії в організації ефективного виробництва, здатність її інженерів побачити приховані можливості технологічних ривків в буденних речах, здатність відчути майбутні потреби споживачів і сформувати риси нових ринків.

Більше 30 років тому було представлено першу електроерозійну обробну машину (EDM). Сьогодні це ноу-хау, придбане протягом багатьох десятиліть і поєднане з інтенсивними дослідженнями, все ще залишається вирішальним критерієм при розробці нових систем EDM. Виробництво також має важливий статус у Mitsubishi Electric. З метою задоволення високих технічних вимог виробництво здійснюється у найсучасніших виробничих підприємствах під жорстким контролем якості. Результатом є велика програма вигідних і переконливих систем EDM з точки зору швидкості, точності та надійності.

Навіть краще і найсучасніше обладнання потребує своєчасну діагностику, якісне сервісне обслуговування верстатів і при необхідності заміну комплектуючих. Віддаючи перевагу якісним розробкам від провідних виробників виробничого обладнання, нюанси ремонту і догляду також варто довірити виключно кваліфікованим спеціалістам своєї справи.

Серед пріоритетних напрямків своєї справи, особливу увагу ми приділяємо якості та швидкості виконання сервісних робіт. Високий рівень професіоналізму та відповідальний підхід  до виконання робочих задач різного профілю підкріплений постійним самовдосконаленням: співробітники сервісного відділу систематично проходять навчання, вивчають новітні розробки та принципи роботи на заводах виробниках кращого обладнання.

Право надання сервісних послуг підтверджено сертифікатами.

Для оперативного вирішення будь-яких завдань, замовник безпосередньо може зв’язатися з сервісною службою по телефону 0-800-40-55-75 (безкоштовні дзвінки зі всіх мобільних і стаціонарних номерів України). Компанія гарантує швидке отримання потрібної інформації дистанційно, а при необхідності й оперативний виїзд сервісного інженера на місце. В особливих випадках можлива консультація, і навіть фізичне залучення сервісного персоналу заводу-виробника.

Також Ви зможете залишити свою «Заявку на сервіс» на нашому сайті в розділі «Контакти».

Сервісна служба

(безкоштовні дзвінки з мобільних і стаціонарних номерів України)

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Mitsubishi Electric
Scroll Up