EA-V Advance Series

Серія EA-V Advance відрізняється своєю універсальністю та раціональним зменшенням експлуатаційних витрат. Надійність, продуктивність та доступність – ось показники, що зробили цю серію загальновідомою. Плюс до цього високоякісне устаткування та інноваційні технології. Генератор FP80V забезпечує найвищий рівень продуктивності та найкращі результати. Потужність можна перевірити в процесі обробки твердих сплавів.  А високопродуктивний генератор FP120V пропонує підвищення рівня продуктивності у роботі з більшими контактними поверхнями та в процесі чорнової обробки. Ось як виглядають технології майбутнього вже сьогодні!

EA12V

EA28V

ФУНКЦІЇ

Універсальність матеріалів

та чудове оснащення для будь-яких задач

Точність – це базова установка серії EA-V. Вплив коливань кімнатних температур є помітно мінімізованим за допомогою скляних шкал на осях X, Y та Z та термокомпенсації. Можна працювати з металокерамікою, полікристалічними алмазами та титаном. Серія EA-V – це універсальне вирішення будь-якої проблеми.

1
2
3
4

Все під контролем -

Розумні помічники - простий шлях досягнення мети.

2

Колонне програмування

Після вибору технології, відразу ж з’являться ключові параметри. Навіть при відсутності меню,вони чітко підібрані та прості в користуванні. Програмування декількох процесів чи багаторазове використання електродів - тепер це теж проста задача.

3

Інформація в реальному часі

Доступ до всіх важливих даних, які необхідні при роботі пристрою, відображається на моніторі. Додатково є можливість втрутитися в поточний робочий процес. За допомогою цих можливостей, професіонали все тримають під контролем і при кожному користуванні досягають бездоганних результатів.

4

Інтегроване планування задач

Гнучкість процесу досягається завдяки графіку роботи, який можна підлаштовувати. За допомогою швидкого процесу пріоритизації, ви можете легко реагувати на зміни та працювати з необхідними процесами тут і зараз. Декілька програм обробки можна запрограмувати в план та керувати ними одночасно.

Сучасні технології

Прості процеси - ось що сьогодні в пріоритеті.

2

Діалогове програмування

На Mitsubishi Electriс програми обробки повністю створюються за допомогою діалогу. Вони називаються “ESPERADVANCE Navigator”. Діалогові віконця з простою мовою супроводжують користувача від самого початку процесу, вибору технології обробки та аж до запуску програми. Це те, що будь-який користувач, будь-то початківець чи професіонал, оцінять належним чином.

3

Стратегії обробки. Тепер це так просто.

Пристрій готовий до будь-якого завдання завдяки функціям розширеного меню. Потрібно тільки уточнити деталі операції, і після цього пристрій сам створює повну програму обробки. Технологія обробки обирається автоматично в залежності від обраної пари матеріалів, електроду та заготовки. Це дозволяє якнайшвидше досягти найкращих результатів за допомогою вищого рівня продуктивності та переваг пристрою.

4

Результати ще кращі з 3D

Імпортуйте дані 3D у формат Parasolid®, обирайте підходящу технологію, використовуйте її щоб запрограмувати програму NC з відповідними параметрами обробки та керуйте оптимальними програмами ESPER на екрані. Досягти ще більш точних результатів можна за допомогою Power Master 3D, який наперед продумує результат, аналізуючи умови обробки. Моделювання - це гарантія безпеки процесу.

Закріпіть деталь та натисніть кнопку Start!

Простота - ось що важливо

Завдяки автоматичному та максимально простому методу визначення місця розташування електроду, процес роботи буде точним, комфортним та швидким.

Визначення позиції заготовки є таким же зручним як і електрода.

...чи проводити зовнішнє вимірювання

Зовнішні налаштування вимірювальної машини створені за допомогою Mitsubishi Electric EA-V - для автоматизації процесів та максимальної економії.

Все під контролем -

де б ти не був.

Є можливість контролювати пристрій та спостерігати за процесами, незалежно від місцезнаходження. Процес обміну інформації з пристроєм просттый та приємний, а все завдяки смарт комунікації. Ідеальне поєднання з автоматизованими рішеннями та високою процесульною автономією.

Зручний та надійний віддалений контроль для системи EDM, працює від TeamViewer.

ШВИДКА ДОПОМОГА ВІД ЕКСПЕРТІВ Mitsubishi Electric.

Будь-де, будь коли… постійне оновлення з повідомленнями про статус процесу.

Конструкція

База: Тверда лита сталь.

Вихід: компактність, міцність та ергономічність.

2

Точні рухи осі - незалежно від навантаження

Ретельно продумана інженерна механіка. Геніальність, чіткість та довговічність. Декади успіху в кожному новому пристрої, включно з використанням високоякісних компонентів осі.

3

Вбудована точність

Точність - це базова установка серії EA-V. Ефект коливань кімнатних температур є помітно мінімізований за допомогою скляних шкал на осях X, Y та Z та термокомпенсації.

4

Ергономічний робочий простір

Хороша доступність завдяки підйомному робочому резервуару для зручного та швидкого налаштування. Чіткий встановлений робочий стіл на ергономічній висоті обладнаний стандартними T-канавками.

5

Компактність та зручне обслуговування

Компактність та продуманий макет пристрою економлять ваш простір і час. Все під контролем, де б ви не були. Зручність, яка вам прийде до смаку.

Генератор.

Точність та резервна потужність.

Генератор створений виконувати велику кількість задач. Хай то буде обробка сталі мідними чи графітовими електродами, обробка компонентів твердих сплавів – він підходить для будь-якого завдання. Генератор типу 120 А є стандартним для серії EA28V та опціональним для серії EA12V.

2

IDPM - ключ до успіху

The Intelligent Digital Power Master (IDPM) - ключ до підвищення продуктивності EA-V. Мінімальний знос графітових електродів з високими коефіцієнтами ерозії та високою продуктивністю при обробці цементованого карбіду - все це IPDM

3

Швидкість на 40% вища

Значне вдосконалення порівняно зі звичайними пристроями: до 40% вища процесуальна швидкість досягається за допомогою твердих сплавів та новому IPDM. Процес ерозії твердих сплавів наразі більш економічно ефективний. Це та перевага яка цінуватиметься все більше і більше.

4

Створений для роботи

Створений для роботи Є можливість виготовляти важливі електронні компоненти самостійно, проектувати їх точно до вимог. Mitsubishi Electric виготовляє свої власні мікросхеми та адаптує їх до відповідного використання - очевидна перевага для користувачів.

Економія

Ключові особливості серії EA.

2

До 80% менший знос графітового електрода.

Міцний, компактний та з достатнім запасом продуктивності коли це необхідно, на 20% економніший. Пристрій EA28V Advance працює за допомогою вдосконаленого генератора FP120V з високою продуктивністю, технологією графіту та новим Майстром IDPM. Це і є висока продуктивність в дії.

3

Титан обладнання серед систем

електроерозійного прошивання. Чудове співвідношення ціни та якості, включаючи електродвигун, протипожежну систему та С-осі. Готовність до будь-яких ситуацій, універсальності та здатність підлаштовуватися.

4

Вбудована безпека

Безпека це першочерговий фактор, і саме тому вона повинна бути інтегрована в основне обладнання і надавати можливість керувати пристроєм без нагляду. Автоматична протипожежна система обладнана стандартним чином.

ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ

Швидка заміна,

довгострокові заощадження.

3

Автоматичне центральна система змащення

Тривалий період безперебійної роботи створюється без з’єднувальних гайок або великих шприців для змазки.

2

швидка заміна фільтру…

...без інструментів чи часових затрат. 2 руки, 32 секунди та фільтр замінено.

4

Що ж робить EA-V такою зручною та економною?

Системи ерозії від Mitsubishi Electric вважаються найбільш надійними на ринку. Завдяки низьким потребам в обслуговуванні та меншому часу простою, ви економите, рік за роком.

ВАРІАНТИ

Підлаштовується під ваші потреби з точністю

2

20-позиційний змінний електрод

Готовність до будь-яких ситуацій, універсальність та здатність підлаштовуватися.

3

Програмоване багаторазове промивання

Завдяки програмованому багаторазовому промиванню з більшою швидкістю та точністю видаляються еродовані частинки з керфа та забезпечуються кращі результати.

4

Додатковий блок PCD / CBN

З додатковим блоком генератора отримуються найкращі результати від алмазного інструменту. EA-V Series вдосконалює матеріали.

5

Контур nP

Наноімпульсний контур дозволяє отримувати найкращі результати ще з початку процесу. Це окупається - не тільки за рахунок скорочення вашої роботи, але і через досягнення максимальної точності прямо з EA-V.

7

Високошвидкісні С-осі

Обертання - до 1500 об/хв. Так як координатна верстата з ЧПУ типу CNC одночасно працює над завданням та позиціонуванням електродів- з цією функцією можливо все.

6

Генератор типу FP120V

На EA12V стандартний генератор може бути замінений на більш потужний генератор 120 A типу FP120V, якщо основна задача - висока продуктивність.

Додаткові рішення, орієнтовані на користувача

2

В-осі типу ITS-HV-100

На додачу до 4 стандартних осей, ще одну паралельну вісь можна інтегрувати як B вісь.

3

Попереджувальна лампа

3 ступенева аварійна LED лампа чітко показує статус процесу, роблячи його видимим здалеку. До того ж і виглядає вона доволі стильно.

4

Обертовий шпиндель ITS-MS-24

Обертовий шпиндель може бути інтегрований в управління верстата. Таким чином він також буде функціонувати як вісь обертання або навіть працювати в синхронному режимі.

5

Додатковий патрон (Hirschmann/ System 3R)

Підійде патрон будь-якого типу: будь-то EROWA, System 3R чи Hirschmann. Стандартний інтерфейс С-осі гнучкий та універсальний.

6

ERGO-LUX

Додаткове ергономічне освітлення робочого простору дозволяє зробити все чітко видимим.

Автоматизація повинна бути гнучкою.

Оптимальні рішення, орієнтовані на користувача: індивідуально налаштовані або стандартизовані

Системи управління чи програмне забезпечення різних виробників можуть бути легко інтегровані в верстат. Завдяки своїй надійності та продуктивності, електроерозійні верстати EA-V від Mitsubishi Electric підлаштовані для автоматизації. Ми залюбки покажемо вам приклади ефективного застосування на практиці та допоможемо скоротити витрати та збільшити ваші виробничі можливості. Всі моделі EA-V вже від виробника отримують модуль практичного планування роботи, що дозволяє адаптуватися під потреби.

2

Маніпулятори від різних виробників легко приймаються та інтегруються в систему

Програмне забезпечення управління роботою вважається доцільним для багатоверстатного використання.

3

Універсальне рішення: робот-рука, що важить до 15 кг, від Mitsubishi Electric

4

Управління прямо зі верстата.

Відео

EA-V Advance Series

Економія досягається за допомогою декількох факторів: висока швидкість різання, точність та мінимізація витрат. Серія MV-S з безконтактним, а, отже, і незносним прямим приводом Tubular це новий рівень елоктроерозійного обладнання. Менші витрати дроту а відповідно і електроенергії забезпечують економічну вигоду, що окуповується рік за роком. Надійна робота що не потребує участі людей, забезпечується запатентованою дротовою різьбою.

Швидка заміна, довгострокові заощадження.

Специфікація
Верстат
EA12V
EA28V

Діапазон переміщення (X / Y / Z) у мм

400 / 300 / 300
650 / 450 / 350

Макс. розміри заготовки (Шх Г хВ) у

850 x 640 x 250
1040 x 760 x 350

Макс. вага загтовки в кг

700
2000

Макс. вага електрода в кг

50
50

Розміри стола  (Шх Г) у мм

700 x 500
850 x 600

Вид стола

Stainless steel table

Просвіт (стіл С-вісь з зажимом EROWA) в мм

152,5–452,5
317,5–667,5

Макс. рівень наповнення діелектрика

300
400

Загальні розміри зі змінником

2145 x 2050 x 2380
2429 x 2512 x 2615

інструмента (Шх Г хВ) в мм

3725
5400

Напруга

3-phase 400 V/AC, 50/60 Hz

Система фільтів

EA12V
EA28V

Місткість бака в л

400
595

Тонкість очищення в мкм / кількість фільтруючих елементів

3 / 2
3 / 3

Терморегулювання

Dielectric cooling unit

Вага без заправки в кг

Included in machine weight

Генератор

EA12V
EA28V

Блок живлення

Transistor-controlled pulse generator

Метод охолодження

Totally sealed / indirect air cooling

Макс. робочий струм в А

80 (optional 120)
120

Габарити  (Шх Г хВ) в мм

400 x 900 x 1763

Вага в кг

260 (bei 120 A: 300)
300

Управління

EA12V
EA28V

Можливості вводу

Keyboard, USB flash drive, Ethernet

Кольоровий монітор TFT/ Система управління

15" touchscreen / CNC, closed circuit

Мін. крок команд  (X / Y / Z / U / V) в мкм

0,1

Мін. дискретність осі в мкм

0,1

Обладнання

EA12V
EA28V

Система подвійного позиційного вимірювання з лінійної шкалою (X / Y / Z)

Yes

Трьохстороння ліфтова робоча ванна

Yes

20-позиційний змінник електрода

Optional (not retrofittable)

Високопродуктивний генератор FP120V

Optional (not retrofittable)
Yes

Ethernet / DNC / FTP

Yes

С-вісь з зажимом EROWA (1-30 об/хв)

Yes

3R макро зажим

Optional

mcAnywhere Control / Contact / Service

Optional

Зовнішній сигнальний вихід

Optional

3-колірна попереджувальна лампочка

Optional

ERGO-LUX

Optional

Додаткові обертові осі

Optional

nP Контур

Optional (not retrofittable)

PCD/CBN схема

Optional (not retrofittable)

Високошвидкісний шпиндель (1-1500 об/хв)

Optional (not retrofittable)

Програмоване омивання

Optional (not retrofittable)

Силовий роз’єм: 3 фази 400В/змінного струму, PE, ± 10%, 50/60 Гц, запобіжник мін. 32A, інерційний

Пневматичне підключення:  5–7 кгс/см3, 500–700 кПа, витрати повітря мін. 75 л/хв, підключення для шланга 3/8″

Електроерозійна установка повинна бути встановлена на твердій промисловій підлозі, найкраще на ущільненій бетонній підлозі. В вартість обладнання не входять необхідні заходи по встановленню захисного екрану відповідно до Директиви щодо електромагнітної сумісності.

Блок охолодження містить фторований парниковий газ R407C. Щоб отримати додаткову інформацію, будь ласка, ознайомтеся з інструкцією по експлуатації.

Універсальність матеріалів 

Чудово оснащений для будь-яких задач.

Можна працювати з металокерамікою, полікристалічними алмазами та титаном. Серія EA-V – це універсальне вирішення будь-якої проблеми.

Генератор

Висока продуктивна здатність.

Мінімальний знос графітових електродів з високими коефіцієнтами ерозії та високою продуктивністю при обробці цементованого карбіду – все це IPDM.

Індивідуальне розширення

Індивідуальне розширення

Універсальність – наше все.

Брошура

Відгук клієнта

Електроерозійні верстати від Mitsubishi вступають в гру, коли нам потрібні деталі, тобто розрізи, кути та радіуси, які непросто виготовити за допомогою звичайної обробки.
Рольф Хауфс
Керівник проекту в TECHTORY Automation GmbH
Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Mitsubishi Electric
Product Name
EA12V, EA28V
Scroll Up