Мережа

Mitsubishi Electric представлена у всьому світі через розвинену мережу регіональних представництв, філій, а також дочірніх компаній в Європі, Азії, Північній і Південній Америці, Центральній і Південній Африці, Близькому Сході – всього 108 структур за винятком Японії, де розташовуються також основні виробничі майданчики і дослідні центри.

В Європі інтереси корпорації представляє дочірня компанія Mitsubishi Electric Europe BV зі штаб-квартирою в Німеччині, у місті Ратінген. Німецька філія, є дистриб’юторською та сервісною компанією для електричних та електронних виробів та дочірньою компанією Mitsubishi Electric Corporation в Японії, яка задовольняє найвибагливіші вимоги клієнтів з точки зору якості і відповідає на цей виклик системою QM, за стандартом DIN EN ISO 9001. Незалежний орган (у Німеччині: Бюро Верітас Сертифікейшн) щорічно перевіряє вимоги на основі цієї норми та документує результат у сертифікаті, що відповідає нормі
DIN EN ISO 9001.
Сертифікат DIN EN 

Продукти для комплексних рішень в металообробці в Україні офіційно та ексклюзивно представляє ТОВ «МАШІНТЕХ», з головним офісом у Києві та регіональними у Львові і Дніпрі.

Компанія МАШІНТЕХ є надійним партнером  Mitsubishi Electric Europe BV в Україні. Ділова історія багаторічних відносин починається з 2012 року  і міцно тримається по теперішній час. Співробітники МАШІНТЕХ мають щоденну взаємодію з німецькими колегами, щорічно відвідують штаб-квартиру Mitsubishi Electric Europe BV, беруть участь у тренінгах, підвищенні кваліфікації, спільних заходах тощо. 
ТОВ «Машінтех» було запроваджено добру і ефективну традицію проведення навчань представників клієнтів – операторів електроерозійних верстатів на базі Mitsubishi Electric у м. Ратінген, Німеччина.

Scroll Up