Система E.KO IONISER

Високотехнологічні екологічні системи

Системи E.KO IONISER пропонують інноваційну та екологічно оптимізовану технологію виробництва деіонізованої технологічної води, яку використовують на електроерозійних дротяних установках. E. KO IONISER повністю замінює змішані слої полімерів, і саме тому ця система вважається одним з найбільш екологічних рішень в області очистки технологічної води.


Небезпечні відходи не виробляються, та відповідно відпадає потреба в їхньому дорогому зберіганні. Висока якість води дозволяє використовувати весь потенціал станка, та забезпечує високу точність роботи при мінімальній провідності.


Екологічний високотехнологічний пристрій. 

Майбутнє деіонізаціі води:


E.KO IONISER – це вирішення тих проблем, які завжди заважали процесу електроерозійних установок. Завдяки повній відмові від змішаних слоїв полімерів, значення pH технологічної води можна підтримувати в допустимому значенні, і тим самим зменшувати можливість появи іржі на заготовках (без хімічних добавок) та повністю підтримувати процес еродування. Провідність води при виході з E.KO IONISER становить 1 мкЗ. Провідність діелектрика залишається стабільною протягом всього процесу. На додачу до знижених затрат, ця установка має ще одну особливість – відсутність небезпечних відходів. Більше інформації тут.

 

 

“Стандартний”  пристрій E.Ko Ioniser 1501 найкраще всього підходить для обробки будь-яких матеріалів.

У зв’язку з постійним розвитком, нова серія 1502 CM була розроблена для обробки твердих сплавів та полікристалічних алмазів.

 

Кожен пристрій має індикатор стану та весь необхідний з’єднувальний матеріал (шлангові з’єднання)

 

Встановлення пристрою дуже просте. Якщо необхідно, наша служба обслуговування клієнтів завжди рада допомогти. Планування проводиться виключно постачальником. Якщо виникли запитання: (Гаряча лінія) 

 

 

Проста заміна пристроїв E.KO IONISER

 

 

E.KO IONISER пропонують рішення не тільки технічних, а й логістичних проблем. Коли срок служіння пристрою підходить до завершення, це відображається на пристрої. Після замовлення нового пристрою він буде доставлений через 2-3 дні. Після отримання накладної обміну, старий пристрій E.KO IONISER буде забрано протягом 2-3 робочих днів. Транспортуючі послуги вже включені в ціну приладу та повністю виконуються MITSUBISHI ELECTRIC. Простіше не придумаєш.
SAP-Nr.Refernce-No.Name
146796EKO2F001H01E.KO Ioniser – 1501 Exchange
191596EKO3F001H01E.KO IONISER – 1502CM Exchange
250374400939-947 KORROSTOP3 KOMPLETTSET MI 01EKO Erstausstattung (nur Anschluß-Set)

– Anschlusssets für andere Hersteller auf Anfrage. – 
 
Einweg-Mischbettharz für die Funkenerosion; inkl. Installationsset.  
Der Anschluß erfolgt auf einfachste Weise durch Schnellkupplungen.  
 
Erstausstattung: 2 Edelstahlpatronen, gefüllt mit je 30 Litern + Anschlüsse 
Austausch: Austausch bzw. Neubefüllung mit 30 Liter 

SAP-Nr.Refernce-No.Name
43098HTS2X030D01Resin Exchange-System (2×30 l, filled)
66408HTS1 B30 EExchange of one bottle (30 l One-Way-Resin)
245335MB46LT PUROLITE DEIONISIERHARZ 25 LLoses Harz zur Selbstbefüllung
Scroll Up